Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan válhatunk profi hazudoz...

Hogyan válhatunk profi hazudozóvá? Milyen fokozatai vannak, és végül mit lehet vele elérni? A kérdések szerintem nagyon is időszerüek a hazai politikát és a hazai közéletet figyelve! A jövő politikusainak adjunk pár jó tanácsot!

Figyelt kérdés
<u style="border-bottom: 1px solid;">rows</u></a>="6">

#politikus #hazugság #tanács #hazudozás #jövő politikusai #profi hazudozó
2014. nov. 17. 21:52
 1/1 nlorant82 ***** válasza:
Szerintem a jövő politikusainak inkább igazmondónak kellene lennie! Kérj tanácsot Orbán Viktortól vagy Gyurcsány Ferenctől Ök profi hazudozok! Miniszterelnök lehetsz ha jól csinálod a hazudozást persze ehhez kell egy Buta nép is aki mindent be vesz ezért több szakmunkás kell és kevesebb diplomás vagy az egyetemeken kell a tudás szintet általános iskolai szintre vagy közép iskolai szintre süllyeszteni Te MEG A VEZETŐ HAVERJAIDNAK PERSZE DIPLOMÁSNAK KELL LENNI és így mindet beadhatsz majd a jó népnek azok követnek mint a birkák akár a vágóhídra is elmennek veled! Ezért van szakmunkás hiány Magyarországon mert O.V rájött hogy a sok diplomás a fejére nő mert részben átlátják a terveit sajnos már az O.V diplomaszerzése utáni időszakban is csökkentve lett a felsőoktatás színvonala így mindent nem érthet meg az aki utána szerezte a diplomáját! Folyamatosan megy az emberiség lébutítása,sajnos! Amit Én középiskolában tanultam anno azt ma főiskolán oktatják! Mi ez ha nem az oktatás színvonalának csökkenése? Az 5-6 éve egyetemen oktatott anyagot ma általános iskolában kellene oktatni akkor intelligensebb embereket képeznénk a maiaknál és minden generáció egyre okosabb lenne de ezt nem akarják a politikusok mert elvesztenék a hatalmukat! Minek is kell központi hatolom egy valódi Demokráciában mikor Te is Döntés képes ember vagy akkor miért engednéd át a döntés más kezébe mert ma a választott képviselő dönt helyetted! És Te ezt helyénvalónak gondolod! Miért nem kérdezed meg akkor tőlem hogy felveheted e a KÉK kabátod vagy megeheted e a Kedvenc Szőlőd mert Én szívesen meghozom helyetted ezt a döntés hogy neked ne kellejen feleslegesen terhelned az agyad! Ez csak egy példa volt de gondolj bele hogy igazam van mert a politikusnak megengeded hogy helyedet döntsön ,feletted döntsön akár a te akaratoddal ellentétesen is dönthet és Te ezt szabadságnak nevezed,Demokráciának ez egy Totális Diktatúra ahol az egyéniségedet megtörik a szabadságodat elveszik és te annyira le vagy butítva hogy el is hiszed hogy ez így helyes és jó! Én bárki helyet szívesen döntök bármikor!
2015. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!