Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van itt rajtam kívül valaki,...

Van itt rajtam kívül valaki, aki Orbánt és Gyurcsányt is nagyra tartja?

Figyelt kérdés

Ez ilyen divattá vált, hogy ha az egyik tiszteled, a másikat utálnod kell, mivel ugyebár az egyik jobb-, a másikuk baloldali.


De én pl a politikával ugyanúgy vagyok, mint a focival, vagy a zenével.


Az, hogy Dortmund szurkoló vagyok még nem zárja ki, hogy a Bayern München is az egyik kedvenc csapatom legyen, az is! Mindkét csapatot kedvelem.


Attól, hogy szeretem a metált még nem jelenti azt, hogy a hip-hoppot utálom. Hiába más az üzenete. Én pl Bring Me The Horizont és Eminemet is szoktam hallgatni, hiába eltérőek.


Ugyanígy vagyok a politikával. A magyar jobb és a baloldalt is tisztelem.


Egyik sem tökéletes, de hát senki az.


Azt meg, hogy az emberek miért érzik úgy, hogy csak az egyikkel szimpatizálhatnak, sosem fogom megérteni.


[link]


2014. dec. 14. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
mindkettőt rühellem
2014. dec. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
amit orbán leművelt az elég volt ahhoz hogy gyurcsányt nagyra tartsam
2014. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nagyra tartom mindkettőt. Mindkettő nagy-hazug és nagy-gazember.
2014. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Én meg az LMP-t meg Jobbikot tartom nagyra (vagy nem is úgy nagyra, de tisztának, becsületesnek, hogy azt fogják adni amit ígérnek). Gyurcsányékat meg Orbánékat utálom.
2014. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Azért azt el kell ismerni, hogy mindkettő eljutott oda ahol van, és azért ez nem "átlagos" teljesítmény. Józsinak a szomszéd utcából például ez nem menne.


Az, hogy a helyzetükkel és lehetőségekkel hogy élnek illetve élnek vissza az már egy másik kérdés.

2014. dec. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
31%

aki gyurcsányt szereti, az jó ember nem lehet!

gyurcsány egy végtelenségig romlott ember!


a politikát a zenével meg a focival nem lehet összekeverni...esetleg ha Magyarországon cska hazafi pártok lennének, akkor az ember örülne és szeretné mindkét félt, de mivel a maffiabaloldal ahzaáruló és a jobboldal hazafi, ezért érdemes választani!

a ahzaárulók vagy a hazaszeretők oldalára állsz?

2014. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
19%

" jobboldal hazafi, ezért érdemes választani! "

Én még a Jobbik programjában nem láttam olyan dolgot, amitől bármilyen felemelkedés várható lenne. Akkor most ők is hazaárulók? :D

2014. dec. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Igen.

Bár bizonyos szinten el is ítélem őket, mert nem értek együtt a politikájukkal, az kétségtelen, hogy az elmúlt 15-20 évben ők az ország legsikeresebb, legmeghatározóbb politikusai.

2014. dec. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nos, én egyik oldallal sem szimpatizálok.

A két embert sem tisztelem, mert nem tettek olyat, amivel kiérdemelték volna.

De! Az tény, hogy ez a két ember az utóbbi pár évtized legmeghatározóbb politikusa itthon, ahogy az is tény, hogy tehetséges politikusok, mondhatnám, hogy „nagy szaktekintélyek a szakmájukban” – és remélem, mindenki érti, hogy nem a politikájukat, értékrendjüket minősítem ezzel. (Pl. egy „szexmunkásra” is mondhatnám, hogy jó a „szakmájában”, ha valóban az, akkor is, ha alapvetően nem értek egyet ezzel a „szakmával”.)

2014. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hazaáruló, tolvaj, szélhámos mind a kettő
2014. dec. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!