Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártot látnád legszíves...

Melyik pártot látnád legszívesebben kormányon a jelenlegi helyett?

Figyelt kérdés

Ha most lehetne egy olyan kívánságod, hogy a kormányon lévő pártot leválthatod egy jelenleg Magyarországon létező másik pártra, akkor kit választanál?


Olyat nem lehetne kérni, hogy a pártok közül egyiket sem szeretnéd, tehát muszáj lenne egy jelenleg létező pártot választani.


2015. jan. 1. 22:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Ha muszáj választanom, akkor LMP. De igazából az összes tetvet kikergetném a parlamentből.
2015. jan. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
valami magyar hajnal gittegyletet, hogy érezzétek a törődést
2015. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
MoMa.
2015. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
LMP
2015. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

Komoly alternatíva sajnos nincs, de mivel a Jobbik még nem mutatta meg, hogyan kell 180 fokot változni a politikai szellőben, hazudni, csalni, lopni, mutyizni, haveroknak EU pénzt megítélni, közpénzt megítélni, haverok, családi cégeket temérdek állami megbízással ellátni, túlszámlázni, tanulmányok megrendelésével legalizálni a korrupciós pénzeket, ezért jöjjön a Jobbik és mutassa meg a sok hazafi, hogyan kell a pörköltös fazék mellett szavahihetetlenné válni.


Mindenkinek jár az esély, és kötve hiszem, hogy akkora kárt okoznának mint amit a Jobb közép és a liberál baloldal szándékosan, megtévesztően terjeszt róluk.


Nagyon sok ember csak azért nem szavaz a Jobbikra, mert meggyőzi őket az összes többi párt a médiában hazudott félelemkeltése.


Mennyire ellentmondásos, hogy számos dolgot a Fidesz egyszerűen ellopott a Jobbiktól, miközben velük riogatnak. Nem vagyok Jobbikos, de még lehetek.


Az emberek egyre inkább figyelmen kívül hagyják a Fidesz és a baloldal hazugságait, amivel riogatják az embereket és próbálják a Jobbik ellen hergelni a véleményt.


Az internettel eljött a globális felébredés, a sok rejtett hazugság végre napvilágot lát, az emberek egyre inkább a saját józan paraszti eszükkel gondolkodnak, és nem véletlenül lett 20+ %-os a Jobbik.


A Fidesz egyre népszerűtlenebb, hiteltelenebb köszönhetően az amerikai felforgatásnak is, meg a pofátlan pénzharácsolásaiknak, nyilván mindenkit felháborít amikor Fidesz közeli emberek 1-2 év alatt milliárdokkal gazdagodnak az MSZP végleg leírta magát a Simon-botránnyal, kiöregedtek, és későn vették komolyan a 5. hatalmi ágat az internet erejét, a liberális oldal szerencsére egy két komolyan vehető politikai harcossal és harcosnővel oda-odaszúr a Fidesznek, de sajnos ők sem reális alternatívái a politikai erőtérnek.


Nem tudom a Jobbik mennyi szakembert tudna felvonultatni, hiszen a felsőbb körökben kb. mindenki vagy zsidó vagy zsidó kötődésű, na most hozna egy-két érdekes szituációt, ha elkezdenének ostoba módon szelektálni.

Ráadásul a Zagyva féle primitív parlamenti megnyilvánulások, amikor beszólt a cigány politikusnőnek, finoman szólva is nevetségessé degradálja a Jobbikot, hiába történt régen.



Ettől független ha a Fidesz tovább folytatja a szélmalomharcát a világgal, amit nem feltétlen ítélek el, (nem tudom mennyire van igazuk, vagy agyukra ment a sok tanácsadó, vagy előrelátják Európa sorsát) akkor úgyis bebuktatják őket végleg és legyünk őszinték, - a gázszerelőivel, rokonaikkal, nevetséges agymosó közpénzen hizlalt közmédiával, botrányos V. kerülettel vagyis játszótérrel / homokozóval vagy hogy is fejezte ki magát a Miniszterelnök, az RTL klub ellen folytatott megalázó hangvétel, az adó jogos, a lekezelő stílus a médiával viszont felháborító - szóval nem lesz nehéz a szavazóikat elveszíteni. És akkor mi marad? MSZP gyakorlatilag nincs, a szavazóik lassan kihalnak, a liberális pártokat a bankok által kisemmizett emberek nem fogják komolyan venni, tehát vagy rendkívül alacsony lesz a politikából kiábrándult, csalódott emberek miatt a szavazók aránya, ami a demokrácia kigúnyolása, vagy "nakimarad"? A Jobbik.


Kérdés erre az esetre milyen politikai adu ászokat tartogat a Fidesz vagy bármelyik ellenzék.

Csak egy példa: A Lehel-úti bankrobbantás ahogy jött, úgy tűnt el a süllyesztőben, mintha csak felsőbb utasításra nem foglalkozna vele egyetlen média sem, bár nem nagyon kerestem rá, mikor cikkeztek róla utoljára.

De ha azt bármilyen szálon be lehet kötni, akkor meg is teszik. Nem furcsa, hogy a xarrákamerázott Budapesten eltűnik hajnali 4 órakor egy motoros, úgy, hogy ilyen időben általában senki nincs az utcán? És nem a sima rendőrség volt képtelen kideríteni, hanem felsőbb szinten sem. Legalább is a hivatalos információk szerint. De ez csak egy példa.

2015. jan. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Kétfarku kutya! De tényleg.
2015. jan. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Jobbik
2015. jan. 2. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
LMP. Azt nem értem, másoknak mi a baja velük, hogy csak 5 százalékosak.
2015. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem már a jobbik is megérdemelné, hogy megszedhesse magát, kíváncsi lennék, mit csinálnának, én már most is rájuk szavaztam, mert amúgy tök mindegy ki élősködik rajtunk, de az legalább érdekesebb lenne.
2015. jan. 2. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
kétfarkú kutya
2015. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!