Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyi éven belül...

Szerintetek mennyi éven belül érjük azt el, hogy a jelenlegi kormány által támogatott kisebbség népessége beérje a magyar-magyar népesség számát?

Figyelt kérdés
Ennél szebben nem tudtam megfogalmazni, kérem, hogy ne töröljék ki a kérdést, mert ebbe aztán semmilyen provokáció nincsen.
2014. ápr. 12. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy fogalmaztál, hogy a "jelenlegi kormány által támogatott", megtennéd a tárgyilagosság és a korrektség kedvéért, hogy leírod, hogy a 2002-2010 közötti két kormányzati ciklusban milyen politikát folytattak ilyen tekintetben?


Köszönöm.

2014. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Elnézést a rossz fogalmazásért. Szóval:


Szerintetek mennyi éven belül érjük azt el, hogy Magyarországon a kisebbség népessége beérje a magyar-magyar népesség számát, abban az esetben, ha a körülmények nem változnak? Azaz ha az állam továbbra is támogatja őket.

2014. ápr. 12. 23:09
 3/9 anonim ***** válasza:
45%

Így sem jobb.


Ne kerülgesd a forró kását, írd le, amit gondolsz.

Arra vagy kíváncsi, a magyarországi cigányok száma mikor éri el a magyarokét, ugye?

2014. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Eddig 1 millióan lehetnek, azt hiszem. Ha így folytatjuk, és kiegyenlítenek 5-5 millióra, nos, 20-30 év?
2014. ápr. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen erre vagyok kíváncsi, csak nem akartam trágár szavakkal kiírni, mert törölnék a kérdést. Így nem hiszem, hogy bármiért is törölhetnék.


Ezt én is hallottam, hogy kb 1 millióan vannak, vagyis TV-be mondták hogy 1/10 roma, de ez tuti? Oké nálunk sok van, Borsodban, + a környező megyékben, de pl Dunántúlon? 1 évet tanultam Győrben 2006ban és 1 év alatt 1et nem láttam, pedig sose ültem otthon.

2014. ápr. 12. 23:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Van rá reális esély, hogy néhány évtizeden belül beérjék a magyarság létszámát. A magyar nem vállal gyereket, viszont elvándorol, a cigány meg marad, vagy ha megy is visszajön vagy visszatoloncolják és mást sem csinál 14 éves korától csak gyereket.
2014. ápr. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Magyarországon a kisebbség népessége beérje a magyar-magyar népesség számát, abban az esetben, ha a körülmények nem változnak?"


Ennek nem sok értelme van így. Eleve a megközelítés már drasztikus változás mindenben. Mindenfajta gazdasági mutatót, statisztikát borítana. Mi az hogy nem változnának a körülmények? Minden körülmény változik és változna továbbra is.

2014. ápr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
58%
most 1.5m cigány van 12-14 évesen szülnek akkor ki lehet számolni, a szomszéd 36 éves és már nagymama unokája és a 7. gyereke egyidős ez ám a valami jó és szép az élet ha az ember szomszédai cigányok
2014. ápr. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, évek óta ugyan azt hajtogatják, hogy 1 millió a számuk, legalább, ha már ennyire megbízható statisztikai szakértők vagytok, hogy bárminemű valós adat nélkül próbáltok tényeket állítani, akkor legalább az éveket vegyétek figyelembe.
2014. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!