Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Arról lehet tudni valamit,...

Arról lehet tudni valamit, hogy a jobbik bevezetne-e valamilyen oktatási reformot, és ha igen, mit?

Figyelt kérdés
2010. febr. 7. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Ajánlom figyelmedbe: [link]
2010. febr. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
igen, benne van a programban több oldalon keresztül, olvasd el, mert nagyon szuper, én legfőképp az oktatási reformok miatt szavazok a jobbikra, mert érint engem is, és a leendő gyerekeimet is
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Bizony, a programban benne van ez is. Idéznék, de nekem csak kinyomtatva va meg. :)
2010. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

nem kérdés

Jobbik - 2010.április 11.


fel, győzelemre


lesz csodálkozás


éljen a magyar ifjúság

vesszen a korrupció és azok, akik 1989 óta élősködnek rajtunk parlamentben

2010. febr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta hülyék! Uniformist, meg csendőrséget akarnak bevezetni a suliba! Az interaktív táblát meg nem akarják!


Tiszta hülyék!

2010. febr. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a suliban van interaktív tábla, wc papír meg szappan meg csak szerencsés esetekben a hónap bizonyos napjain... A csendőrség bevezetéséről az iskolában még nem hallottam, szerintem valamit félreérthettél. De ha esetleg az lenne az ötletük, hogy egy egy csendőr vigyázzon a rendre az iskoláűban azzal is egyet értenék, mert legalább nem verék meg a tanráokat ha egyest adna Pistikének.


A uniformist sem ellenzem zsigerből. Egyrészt lehet, hogy visszataszítónak meg feleslegesnek tűnik, de ha belegondolok, hogy a suliban a lányok olyan ruhákban járnak mintha discoban lennének (miniruha, cici, fenék kikalndikál), illetve a "gazdagabbak" a ruházatuk miatt csúfolják, közösítik ki a "szegényebbeket", azt is jó ötletnek tartanám. Pedig ez nem egy alja szakközép vagy melegedő, hanem egy elég jó gimnázium.


18 éves lány

2010. febr. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok, milyen lesz az új állami tanterv.


Bach meg Beethoven helyett Kárpátia, Radnóti meg Szerb Antal helyett Wass Albert, Plutarkhosz helyett Marschalkó Lajos...

2010. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, az értő olvasásoddal kellett volna többet foglalkozni, nem Bach-al...nem törlik el a külföldi nagy zeneszerzőket és költőket sem, csupán azt akarják, hogy a magyar művészeteket ismerjük jobban, és abból tudjunk többet, ami szerintm így is helyes...nem hiszem pl, hogy egy német vagy egy angol olyan sokat tanul az iskolában a magyar szerzőkről...


a csendőrséget meg nem az iskolába akarják, hanem úgy általában, az iskolában tanfelügyelők lennének, akik a rendet és a pedagógus munkáját ellenőrzik...ebben sem lehet semmi kifetni valót találni, kivéve annak, akinek nincs ínyére a rend vagy nem képes rendesen végezni a munkáját...az egyenruháról meg az előttem író 18 éves lányzó nagyon bölcsen elmondta, hogy miért lesz az annyira jó

2010. febr. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja, és az interaktív tábláról: a kedves gyerekek eddig sem rokkantak bele, ha meg kellett tanulniuk írni, ezután sem fognak... és nekem sosem volt interaktív tábla egyik iskolában sem, saját kézzel írtam le mindent, maximum néha kivetítettek valamit, mégis kitűnő lett az érettségim emelt szinttel együtt... viszont érdekes módon az egyetemen elszoktam az írástól (nem kell jegyzetelni,úgyis van könyv, meg kölcsönkapom), és mostmár egy oldalt nem vagyok képes szépen leírni....vagy úgy írok, hogy azt még én sem tudom elolvasni, vagy ha szépen akarok, akkor egy órába is beletelik... szóval az írástudást nem elég megtanulni, igen is szinten kell tartani, a helyesírásról nem is beszélve(csak meg lehet nézni az ide író embereket)
2010. febr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Jó ez az ötlet!! Az egyenruha bizony jót tenne néhány suliban. Ahol igenis olyan lányok járkálnak, akiknek kinn van a fél cicijük, stb.

Hittanról hallottam még, hogy kötelező lesz, de ez sem rossz ötlet. Azelőtt nem volt ilyen világ... hitet igenis kell "tanulni", szerezni... ma már. Pfff. Hagyjuk.

Jobbikot akaroook. :( Ne legyen fidesz, mert megőrülök. :/

2010. febr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!