Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a videó-ról?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=4vkLwoABLs8&x-yt-ts=14219146..

Vajon mitől lehetett zavarba Viktor bácsi :D Én jót nevettem rajta :D



2015. jan. 25. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

"Vajon mitől lehetett zavarba Viktor bácsi"


Te hogy éreznéd magad, ha kezet fogsz valakivel, aki aztán nem engedi el a kezed?

2015. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

# 1/1 Időpont ma 19:11


Nem tudom, de kérdezzük meg róla Junckert.

2015. jan. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2

Hát, ha te ezt láttad...

2015. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%

1) Viktornak mindig is enyves volt a keze, most is ragadt.

2) Viktor pózolni akart a riporterek előtt, csak hát méltatlan személlyel én sem akarnék a protokolláris minimumnál többet kezet fogni, ezért szabadulni akart Viktortól, aki ezt nem volt hajlandó tudomásul venni. Nem engedte el a kezét, pedig azért udvariasan le lett rázva. Amikor ez sem volt elég, akkor elment, és Viktorka meg utána.

2015. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Keito ***** válasza:

Egy büdös paraszt modortalan viselkedése bárhol, bárkit zavarba hoz, tehát Brüsszelben a fotósok előtt Orbánt nyilvánvalóan elbizonytalanította Junker bunkósága.

A magabiztos és arrogáns kivonulástól a gyökér nem Orbán Viktor, hanem Jean-Claude Juncker volt. Manapság tele a világ magabiztos és arrogáns tahókkal, akiknek a magabiztosságuk és az arroganciájuk mögött nem tehetség és nemes emberi erő, hanem mindössze hatalom és pénz van.

Ilyen Junker is, aki, mit tudható, ráadásul politikus.

Politikus, tehát minden tájékozott, értelmes és gondolkodó ember számára ez nyilvánvalóvá teszi azt, hogy pályafutása alatt nem Orbán Viktor személye képviselte azt az embert, akivel a kézfogás kerülendő lenne, mindössze Orbán Viktor képviselt egy olyan országot, amelyikkel ezt meg merte Junker tenni, tehát gyáván és elvtelenül "demonstrált".

Attól, hogy a (részemről sem ünnepelt) Orbán kormány politikai lépései kevésbé értékelhetőek pozitívan egy liberális demokráciában, még sem Orbán, sem a kormánya egyetlen olyan döntést sem hozott, amelynek következtében például ártatlan emberek életét kioltották volna, viszont tudhatunk néhány olyan emberről, akikkel büszkén jattolnak a politikai élet "becsületes harcosai".

Nem veszem a fáradtságot arra, hogy kigyűjtsem mindazoknak a képeit, akikkel Junker nem találta kompromittálónak a kézfogást, pedig talán lehetne találni a politikai és hatalmi tevékenységükben picivel nagyobb kifogásolni valót, mint Orbán Viktor politikai melléfogásaiban.

Ha valaki a demokrácia, a szabadság, vagy az emberi jogok látványos élharcosának avatja föl magát egy olyan modortalansággal, amit egy kocsmában is illetlenségnek tartanak, akkor tényleg vigyáznia kellene arra, hogy kivel fog kezet...


[link]


Én sok mindenben nem értek egyet sem Orbán Viktorral, sem a kormányával, sőt, nem is szavazok rájuk -, de ettől még vele kezet fognék.

2015. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!