Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Újabb videó Orbánról a német...

Újabb videó Orbánról a német televízióban. Vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=kv_..


Mikor indul a békemenet nyugatnak, hogy sósavval lemossa ezt a galádságot? :)))



2013. márc. 29. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyszerű propaganda.Valami ilyesmit vetíthetnek (vagy rádióznak) a gyerekeknek Észak-Koreában is mondjuk Obamáról.Ehhez képest nagy szégyen, hogy Németországban manipulálni akarják a gyerekeket.
2013. márc. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Kiváncsi lennék, ha mi készítenénk ilyen videót a Merkelről, akkor mit szólnának a németek. Minek pofáznak bele mindenbe ezek a mocskok? Mi közük van a magyar belügyekhez ezeknek.
2013. márc. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gehirnwäsche a la deutsch!!!
2013. márc. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
46%

11:30 annyi, hogy ugyan úgy az EU tagjai vagyunk és a szabályok elvileg ugyan úgy vonatkoznak ránk is.

Amiket itt művelnek több nemzetközi egyezményt is sért.


A videóról meg, hát oké, Orbán magának köszönheti ezt.

2013. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Milyen nemzetközi egyezményeket sért?Dobálóztok a sok hülyeséggel, de fogalmatok sincs arról, amit mondotok.
2013. márc. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

12:21!


Nem sértünk semmilyen egyezményt, sőt a nyugati félelmek ellenére a demokrácia sincs veszélyben, mindössze annyi a baja az EU-nak velünk, hogy nem nyalunk folyton nekik, és nem a nagy tőkét szolgáljuk ki, mint ahogy az előző kormányok tették. Nem véletlen, a rendőri túlkapásokkal nem foglalkoztam 2006-ban az EU-ban, de most bezzeg zavarja őket a legkisebb apróság is, amihez semmi közük.

2013. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

"annyi, hogy ugyan úgy az EU tagjai vagyunk és a szabályok elvileg ugyan úgy vonatkoznak ránk is. "


Csak a magad nevében beszélj, én nem vagyok Eu tag és nem is leszek.

2013. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bumbi02 ***** válasza:
52%

Csak a magad nevében beszélj, én nem vagyok Eu tag és nem is leszek


Remélem nem is használod azokat a fejlesztéseket, amiket az EU-nak köszönhetünk (pl. Új Széchényi terv-ben megvalósult összes fejlesztés)



Hát, Orbán magának köszönheti hogy már a gyerekeket ijesztegetik vele.

2013. márc. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Véleményem az,hogy független attól,hogy Orbán milyen,ez akkor sem megfelelő módja a hibáinak bemutatására,főleg nem a köztvben.
2013. márc. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!