Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az lmp tudna normálisan...

Az lmp tudna normálisan országot vezetni?

Figyelt kérdés
Momentán a semlegesek közé tartozom, mert az mszp és a fidesz már leszerepelt az összefosással együtt. De az LMP-rōl mi a véleményetek?

2015. jan. 27. 08:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tudna. De igazából tök mindegy, mert soha nem fognak kormányra kerülni. Csak azért vannak, mert sok ember (köztük én is) kötelességének érzi szavazni, de az összes többi párt vállalhatatlan.
2015. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
nem tudom, nem hiszem. liberaliskent az LMP szamomra total erdektelen, amit eddig toluk hallottam annak a fele hulyeseg volt.
2015. jan. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sem LMP sem más párt nem tudna normálisan vezetni országot. De akad közöttük néhány ember, aki képes lenne rá. Nem mind, csak néhány. De nincs támogatottságuk, ezért a többi megteheti, hogy nem engedi cselekedni őket.

Tudnék ilyent mondani fideszest is, MSZP-st is, LMP-st is. Igazából az a kérdés, ők miért nem keresik egymást.

2015. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves ekezet nelkuli 60 szazalekos! NEm tudommilyen liberalis vagy te, eddig meg csak kotozkodni lattalak esz nelkul minden forumon. Ha nem hallottal semmit, akkor keress ra Schifferre es jopar ertelmes dolgot fogsz talalni:


pl: https://www.youtube.com/watch?v=jEPr61Ui-n4

2015. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
megengeded hogy legyen sajat velemenyem?
2015. jan. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom az LMP egy nagyon kis párt, alig néhány száz fős párttagsággal, az is csoda, hogy egyáltalán képesek voltak bennmaradni a parlamentben, ráadásul Schifferen kívül egyetlen ismert arc sincs a pártban mióta szakítottak PM csoporttal, pl. Karácsony Gergely vagy Juhász még aránylag ismert LMP-s volt, Vágó Gábor visszavonult az országos politikától, maradt Schiffer. Szél Bernadett meg sok minden csak nem karizmatikus politikus.
2015. jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Schiffert a nagyhatalmak felkatonáznák és megennék reggelire.


Schiffernél sokkal keményebb ember kell a vezetéshez.

2015. jan. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nyilván nem, ennek ellenére rájuk szavaztam, esetleg Fidesz-LMP koalíció jó lenne. Most is az lenne a megoldás, ha Orbán bevonná őket, hogy ellenőrizzék a kormányzást belülről.


Ami nem tetszik, hogy Paks-ellenesek.

2015. jan. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A hatodik válaszolónak írom, hogy Juhász Péter sose volt LMP-s. Egyébként tudnák normálisan vezetni az országot, de erről akár magad is meggyőződhetsz. Ezek itt a pártpolitikai programjuk részletei:


[link]


Szerintem magyar párt még ennyit nem írt arról, hogy hogyan kellene vezetni ezt az országot, csak dumáltak. A szó elszáll...

2015. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok érdekes meglátás van. Annyit azonban megjegyeznék, ha Schiffer karizmatikus, Széll pedig hozzá képest senki, ez csak a nők lenézéséből jöhet ki.

Érdekes megfigyelni az LMP reakcióit. Ha általános nagy duma kell, főlem MSZP ellenes, akkor Schiffer szólal meg. Lendületesen, erőteljesen, néha szenvedélyesen, és többnyire semmi mondanivalóval. Ha konkrét esemény konkrét kritikája kell, helyenként javaslattal együtt, akkor Széll szólal meg. Néha nőiesen, néha nem, de semmiképpen sem szétszórtan. Még talán azt is mondanám, következetesen.

Ez a kettejük közötti különbség. De hogy abszolút mércével ez mire elég, az más kérdés. Kevésre. A közönséges érvelés csak akkor hat, ha arra figyelnek az emberek, értik, véleményük van, és azt ki is fejtik. Itt az első feltétel se teljesül, ha valakire figyelnek, csak azért, hogy miben szapulhatják. Ezt hozta létre nem kis munkával a Fidesz. Közszemlélet lett az utálat, gyűlölet, lenézés, leszólás. Sem LMP sem más nem jut sehová normál érveléssel ilyen közegben. Itt először a közeget kell megmozgatni. Nem mindegy, milyen irányban.

2015. jan. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!