Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt kormányzása alatt...

Melyik párt kormányzása alatt volt legjibb magyarországnak (Fidesz, KDNP, FkGP, MDF, MSZP, SZDSZ)?

Figyelt kérdés
Szinte minden parlamentbe jutott párt kormányzott már legalább egyszer, melyik volt a legjobb? Én nem tudom. Te?

2015. febr. 26. 19:49
 1/8 szántóvető ***** válasza:
0%
MSZMP.a többit általad felsoroltat hagyjuk..
2015. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Én nem tudom. Te?"


Én sem. Mert szerintem egyik sem volt a "legjobb".

2015. febr. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Ez olyan, mint ha valaki megkérdezné, hogy 8 különféle állat ürüléke közül melyiknek van a legfincsább íze.
2015. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mégis ha választani kéne az alapján amit nyújtottak, melyik lenne a kiválasztott?
2015. febr. 26. 19:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Milyen szempontból?


Az első Orbán kormány, meg az előtte levő Horn kormány.


A 2002 utáni MSZP kormány elkezdett osztogatni, 13. havi nyugdíj,14. havi fizu, ilyen segély, olyan segélyt...stb.Amik persze jók voltak, de szociális intézkedések miatt eladósítani az országot hatalmas nagy hiba és felelőtlenség volt.


Aztán, a Gyurcsány, Bajnai korszak meg csak megszorításokból állt, aztán jött a második, majd harmadik Orbán kormány, ami ugyanúgy, semmi jót nem hozott.

2015. febr. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1998-2002 Orbán
2015. febr. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a legjobb a Habsburgok alatt volt
2015. márc. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fidesz 1998
2015. márc. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!