Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbik egyéni körzetek? Ezek...

Jobbik egyéni körzetek? Ezek alapján nem nyerhet választást, szerinted?

Figyelt kérdés

Mindenki szerint nyernek 2018-ban. Szerintem ez kizárt. Aki 2014-ben 1 db egyénit sem nyert a 106-ból, kizárt dolog, hogy 2018-ban az egyéni körzetek legalább felét elhozza. Főleg, hogy a fidesz magára szabta a körzetek nagyságát, méretét, jobbos-balos eloszlását.


Lehet jönni a népszerűséggel, de szerintem ez kizárt.

Pláne, ha azt nézem, hogy a baloldali jelölt képes volt Veszprémben nyerni... Én inkább úgy gondolom, hogy nagyon megosztott lesz az ország...és a fidesz jobbik listán azonos szavazatot kap, a full baloldal nem sokkal, de kevesebbet,,,viszont az egyénik döntő többségét...fidesz, baloldal, függetlenek hozzák el. 4-5 hely meglehet a jobbiknak...miskolc, gyöngyös, eger,,,de kb ennyi.


Kíváncsi vagyok mások véleményére.

Attól függetlenül, hogy mi van most és hogy hol tartunk most.Köszi



2015. márc. 19. 20:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szerintem kizárólagos jobbik kormányra leghamarabb 2022-ben lehet esély, de ez is szerintem statisztikai. inkább 2026. de az sem biztos, ha egy esetleges 2018-as háttér jobbik-fidesz koalíció jól kormányozza együtt az országot,,,az emberek lehet nem akarnának egy pártnak adni, csak és kizárólagos, tejhatalmat. nem elképzelhetetlen, hogy egy ilyen koalíció fékek-ellensúlyok rendszerébe hajtja a fideszt. szerintem legalábbis
2015. márc. 20. 16:02
 12/15 Koplárovics Béci ***** válasza:

[link]


Bizonyos helyeken itt tart a Jobbik. Nem 23, hanem 9%-on.

2015. márc. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Budapesten ne mérd a Jobbikot xD itt sosem fog nyerni a Jobbik, ahhoz már államcsőd kell. Jelenleg kis és közees településeken van ereje, nagy városokban még mindig 3. erő, lásd Veszprém.
2015. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Igen, én tudom, hogy így van. Lásd Urbán Flóri esetét is. Csak a Jobbik(osok) kb ott tart(anak) ahol 2002-ben a Fidesz. A közvéleménykutatók sima Fides győzelemnek vették 2002-t, aztán látjuk mi lett. Kb errefelé halad a Jobbik is, hogy elbízza magát a számukra pozitív közvélemény-kutatási adatok miatt.
2015. márc. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jaaa hát igen.
2015. márc. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!