Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Neked tetszik, hogy a jobbik...

Neked tetszik, hogy a jobbik középre húz?

Figyelt kérdés
Nekem nem.Az, amiért 2010-ben rájuk szavaztam , azt a nemzeti vonulatot én már nem látom, csak a megalkuvó, pozícióféltő, Fidesz 2.0 politikát :( Sajnos 2018-ban nem megyek szavazni, mert úgy érzem nincs már kit támogatnom.

2015. márc. 21. 22:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
Hát ezek a Novákelődök bár oda húznának ahová én tanácsolnám nekik!
2015. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Nekem sem. Azt azonban meg kell érteni, hogy ha nyerni szeretne a választásokon, valahogy szélesítenie kell a szavazóik körét. Maradhat nagyon radikális, de akkor nem jut a kormányzás közelébe se, nem egyszerű megtalálni azt a szűk mezsgyét, hogy az elveiket se kelljen feladni, de a szavazataikat is maximalizálhassák. Meglátjuk mire lesz elég ez a stratégia.
2015. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Mivel eddig mainstream média nemhogy egy NSDAP jellegű pártnak, hanem SS szabadcsapatoknak festette le őket, erősen módosítaniuk kellett a kommunikáción.

A jelenlegi egy másik nacionalista vonulat amolyan gazdaságnacionalizmus.

Bár ezt Európában is csinálják más országok, de tagadják.

2015. márc. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha valóban kormányra akarnak kerülni, akkor sajnos elkerülhetetlen, hogy többé-kevésbé polkorrektté váljanak, vagy legalábbis közelítsenek felé. A jelenlegi (de főleg a néhány évvel ezelőtti) Jobbikot gyakorlatilag kiutálták volna Európából (de még Ázsiából is a "keleti nyitás" jegyében). Igen, ez hasonlít egy Fidesz 2.0-hoz, de a sok hasonló cél mellett különböznek is attól. És persze a remény hal meg utoljára, hogy nem változnak meg olyan irányban.
2015. márc. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Oké 2., de remélem belátod, hogy ez nem őszinte. Mindig az őszinteséget szajkozza Vona, akkor maradjon az és vállalja, hogy a Jobbik ugyanaz a párt, mint 2010-ben volt. Mostmeg álcából a zsi.dóknak visznek virágot, meg beköltözteti a másik képviselőt ci. nyhoz,,, Ez már átlépett nálam egy határt. Akarjon választást nyerni, de ne így. A régi szavazók mind elhagyják így a Jobbikot. Nekem ez nem szimpatikus. Semmivel sem jobb a Fidesz nemzeti képmutatásánál-
2015. márc. 21. 22:46
 6/15 A kérdező kommentje:
A facebook oldalukon már közelített a 300ezerhez a támogatóik száma, mióta kiírták a néppártosodási közleményüket, ez a szám visszaesett 285ezerre. Nem gondolod, hogy ez érdekes?!
2015. márc. 21. 22:49
 7/15 anonim ***** válasza:
70%

#5

A cigány volt a területi elnök.

2015. márc. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7. Teljesen mindegy. A származása a lényeg. Jóhogy már kezet nem csókol a Jobbik ezen csoportoknak.

Én nem erre a pártra szavaztam 2010-ben!

2015. márc. 21. 22:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Dehogy húznak középre,ugyanolyanok mint voltak,csak a cukiságkampány indult be,mert rájöttek,enélkül semmi esélyük.
2015. márc. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

facebook likein nem tudom mit látsz, hetente kb. 700 új like kerül rá, nem esett vissza semmit. nézd meg a statisztikát a likeivel.



Meg kell értsd, hogy muszáj középre húzzanak, hanem semmi esélyük választást nyerni, és középre húzásnak a pozitív hatása meglátszik, mert 2014 es választásokon 20% ot értek el, ha most lennének választások, a közvélemény kutatások szerint majdnem 30% on vannak, közel félmillió új szavazót szereztek, nem lehet ész nélkül csinálni ezt, ha úgy csinálták volna hogy te elvárod, akkor 15% körül lestagnálnak, és soha nem kerülnek a felé. De ha te a Jobbikban Fidesz 2,0 át látsz, akkor nem ismered a pártot.

2015. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!