Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi nem tetszik/tetszett a...

Mi nem tetszik/tetszett a Fidesz kormányzása alatt?

Figyelt kérdés

Konkrét események, adók, csalások, bal húzásokkal indokolhattok. Rosszabbul éltek/éltetek ez a 4 év alatt?

Bármi jöhet ami nem tetszett a Fidesz kormányzása alatt.



2014. ápr. 4. 23:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
74%
A baloldal hazaárulása.
2014. ápr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szóval te fideszes vagy?
2014. ápr. 4. 23:50
 3/28 anonim ***** válasza:

Nem, jobbos. És nekem úgy Orbán Viktor meg komplett az egész párt.

Hszoboszló annyira szeretnéd, ami nem tetszett a "Mo-n rend van" kijelentés, a hazugságok, a kivándorlásról a párt véleménye, a közmunka, a rezsicsökkentés mennyisége ( konkrétan 1-el több kiló kenyeret tudok venni ), az új adók. Ezek megfelelőek?

2014. ápr. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
A Hszoboszló az Ha akar lenni, csak a telefonom kijavít magától ( XT-9 prediktív szöveg ).
2014. ápr. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Értem. Szóval Orbán nem szimpatikus.

Azt meg lehet tudni, hogy ki szimpatikus?

2014. ápr. 5. 00:05
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

Az elmúlt négy évben többek között az nem tetszett, amikor összeszorult szívvel és gyomorral végignéztem ezt a felvételt, amin Bajnai Gordon volt miniszterelnök, - akit a balliberális értelmiség és sajtó előszeretettel igyekszik úgy beállítani, mint hiteles, tisztességes, nemzetközi színtéren vállalható politikust - az arcát, nevét adta ehhez a rendezvényhez, és így akart kampányolni, nagyobb népszerűségre szert tenni:


http://www.youtube.com/watch?v=rtkoRInC24k



Nekem egy olyan, a korábbi választásokon az MSZP-re szavazó házaspár, illetve család (egy éppen nagykorúvá, vált, először szavazó ikerpárral) mondta azt tavaly ősszel, ezeket az eseményeket követően, hogy ők ezt döbbenten nézték végig a TV-ben, mélységesen elítélik, szánalmasnak, és az ő erkölcsi értékrendjükkel egyszerűen vállalhatatlannak érzik.


Úgy fogalmaztak, hogy amikor meglátták ezt a felvételt, arra gondoltak, hogy innen már nincsen hová tovább süllyedni.


Személy szerint nem csak a jelenlegi baloldali szavazók, hanem mindannyiunk, az egész nemzet tragédiájának tartom, hogy a bal oldali politikai elit arról tett ezzel a megmozdulással tanúbizonyságot, hogy ezt a szintet képviseli értelmi és érzelmi intelligenciáját, erkölcsi értékeit és lelkületét tekintve.


Nagyon szeretnék hinni benne, hogy egy olyan országban élek, ahol ez a "megnyilvánulás" a baloldali szavazók többségénél is kivágta azt a bizonyos biztosítékot.

2014. ápr. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
24%
A legjobban az dühített, hogy minden ellenzéki javaslatot lesöpörtek párttól vagy képviselőtől függetlenül. Esetleg később ellopták azokat és a sajátjukként benyújtották. Ez meg a pofátlanság egy másik formája.
2014. ápr. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%

Nekem konkrétan az nem tetszik, hogy mindig csak négy évente, a kormányzási ciklus végén lesznek fontosak a szavazók. Így volt ez most is, kormányra kerülésük idején annyira volt fontos a rezsiköltségem, hogy még emeltek is rajta. Most, hogy itt van megint a választás, van rezsicsökkentés.


De mindemellett azért válaszolhatna nekem Orbán úr az alábbi kérdésekre is:


- Még mindig úgy gondolja, hogy a magyar fiatalok kalandvágyból menekültek külföldre dolgozni?


- Még mindig úgy gondolja, hogy a szociális munkások, akiknek nem tudott munkát biztosítani, javította a foglalkoztatási arányt? Ez nem munkahelyteremtés, hanem egy szociálpolitikai intézkedés.


- Fel meri vállalni, hogy a szabálysértési összeghatárt a statisztikák kozmetikázása céljából emelték 20.000 forintról 50.000 forintra? Orbán Viktor kijelentette: “Húszezer forint alatt gyakorlatilag szabad rablás volt a tolvajoknak, ideológiailag megvédve. Minden volt, csak rend és közbiztonság nem.” Most, hogy felemelték 50.000 forintra, mivel lett jobb? Miért segítik a bűnözőket?


- Mit ért Orbán úr a választási programja alatt, ami úgy hangzik, hogy “folytatjuk”? Mit fog folytatni? Nemzeti italboltokat hoz létre?


- Hogyan gondolta a Magyar termőföld megvédését a külföldiek elől? Kétharmados felhatalmazással egy olyan törvényt hoztak, ami lehetőséget biztosít az összes uniós állampolgárnak, csaknem 500.000.000 embernek, hogy megvásárolhassák a magyar földeket. Tehát csak belföldi személy vásárolhat magyar termőföldet, de belföldiként kezeli az összes uniós állampolgárt.


Világosan látszik, hogy a Fideszt a valóság nem érdekli, csak az, hogy a választóit megtévessze a fent leírt módon előállított statisztikai adatokkal.


Ezért csak is a Jobbik!

2014. ápr. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Én meg azt kérdezném meg, milyen logika alapján számolja be a külföldön dolgozó magyarokat a statisztikába, mikor nem itthon adóznak és élnek.
2014. ápr. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 ZsoltikaŐr válasza:
45%
Nos akkor a konkrétumok! Az előtte lévő sem volt jobb, azt is leirnám végleg. Nem titkolom én Jobbikos vagyok, de nem irnám le most részletessen miért stb. És nem is ez a kérdés. Hogy a kérdésedre válaszoljak, nos nem tetszik az igazságtalan családtámogatási rendszer. Igaz, a családos embereket támogatni kell, ez tény. De nem úgy hogy a gyermektelenek fizetik meg az árát. Mig egy gyermektelen embernek levonják a fele munkabérét addig egy három gyermekes ember nem fizet adót. Ez szerinted igazságos??? Biztossan igy kell támogatni a családokat??? És ez csak 1 érv a sok, rengeteg közül. Orbán Viki egy csaló , hazug, zsivány cigány. Nagyon remélem hogy vasárnap pofára esik!!!! Győzzön a Jobbik :)
2014. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!