Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért minősítik le azt, aki...

Miért minősítik le azt, aki nem vevő a melegházasságra és az azután következő, szó szerint extrém őrültségekre, mint a nemtelenítésre, nudizmusra, pedofíliára és vérfertőzésre?

Figyelt kérdés
Mitől haladóak ezen őrültségek ? Ugyanis akik mind egyénekként, mind pártokként (Jobbik / Fidesz) ellenzik ezeket, sőt a konzervatív és keresztény értékek mellett szállnak síkra, azok előszeretettel minősítik butának, hülyének, középkorinak meg mindennek.
2015. ápr. 22. 15:37
1 2 3 4
 1/38 tetro ***** válasza:
51%
Szerintem butának azokat szokták minősíteni, akiknek logikátlanok az érvei... Pl mi az érved a melegházasság ellen?
2015. ápr. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
66%

Azért, mert olyan szabadságjogokat akarsz elvenni emberektől, amik másokat megilletnek, pusztán azért, mert adott személynek valami nem tetszik benne.


Ugyanezt átvetítem arra, hogy pl a kékszeműek nem házasodhatnak, mertcsak, akkor én idióta vagyok. Ha azok nem házasodhatnak, akik a saját nemükhöz vonzódnak, akkor az teljesen okés?


Én tudom, hogy hülye vagyok, már sokszor megkaptam, de akkor sem látom a párhuzamot.


Ezenkívül, a pedofília és társai egy egészen leheletnyi témában más, mint amit két FELNŐTT ember SZABAD AKARATÁBÓL csinál.

2015. ápr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
73%

A melegházassághoz hoy jön a nemtelenítés, nudizmus, pedofília, vérfertőzés? Pedofilok nagy része férfi és kislányokat zaklat, nudizmus nemtől független, és hetero vérfertőző párokat is láttunk már... Nem értem a logikádat.

A "mi a véleményed a melegekről" kérdés kb. ugyanolyan, mintha azt kérdeznéd, hogy "mi a véleményed a heterokról?"... Ugyanolyan hülyeség lenne megkérdezni, a többi, amit írtál, meg egy más kategória.

2015. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
54%

Nem haladóak.

Egy hülye elkezdte nyugaton a többi meg követte, mint a bárányok a juhászt.


A homoszexualitás bár nem olyan extrémen, de ugyanúgy szexuális magatartászavar, mint a pedofília ,bestialitás, vagy, az aki férfi létére női ruhákban jár.

2015. ápr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
67%

Igen, elég érdekes csoportokat vonsz egy kalap alá. A szexuális irányultság mindenki magánügye. Az hogy a világ elmaradottabb részén jogilag diszkriminálják őket egy dolog, ami folyamatosan változik az ember fejlődésével.


Az megint más dolog hogy valaki erőszakot követ el gyerekeken. Ez nem lesz elfogadott sehol, és szomorú hogy ilyen van. Ezellen mint minden erőszak ellen erkölcsi kötelessége tennie az embereknek.


Vérfertőzésnek pedig nem csak erkölcsi hanem genetikai okai vannak hogy tiltják. Nem mintha józan erkölcsű ember meg akarná bszni az anyját vagy a testvérét. Már sokezer évvel ezelőtt is belátták ezeket.


Szóval előbb válaszd ki miről beszélgessünk.

2015. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
28%

"Pl mi az érved a melegházasság ellen?"


Például az hogy nincs ilyen. A házasság mindig két eltérő nemű közt köthető.

2015. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 tetro ***** válasza:
55%

17.07

mert ezt ki dönti el? miért van hogy bizonyos jogok valakinek járnak azért mert heteroszexuális másoknak meg nem? csak mert te ezt mondod?

na most téged ez alapján az érv alapján nevezhetnek butának.

2015. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
15%

"na most téged ez alapján az érv alapján nevezhetnek butának."


Ki nevezheti? Én is kérdezhetném hogy milyen jogon. Ez is csak egy vélemény. Véleménye bárkinek lehet. Elméletileg van egy "vélemény-piramis", ami a demokráciában végül törvényekké áll össze. Aztán ahogy változnak a vélemények, változnak a törvények. Buta ide, buta oda, véleménye mindenkinek lehet, maximum kisebbségben lesz.

2015. ápr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 tetro ***** válasza:
46%

17.36

persze véleménye lehet. ha a véleményét nem tudja értelmes érvvel alátámasztani, akkor lehet butának fogják nevezni. kegyetlen világ. a mert csak sajnos ilyen buta érv.

2015. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos benne van az alkotmányban hogy két ellenkező nemű köthet házasságot. Ki döntheti el? Erősen úgy néz ki hogy Orbán Viktor. És el is döntötte. Meg volt hozzá a felhatalmazása. Innentől kezdve már csak a döntés helyességén vitatkozhatunk. Addig sajnos igaza van szerencsétlen trollnak: nincs ilyen.
2015. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!