Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a kulonbseg a szabad...

Feher.farkas@tihi kérdése:

Mi a kulonbseg a szabad komuves es az illuminati kozott?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az em velemenyem az hogy a szabadkomuvesek ugye eloszor angliaban majd gyarmataiban (foleg amerikaban) terjedt el. Az illuminati pedig Weishaupt vezetesevel a "felvilagosodott" partot megalapitva nemetorszagban terjedt el es elmeletileg 1764-ben bomlott fel. A ketto szerintem nem osszetevesztheto ossze mert ket kulon rend megis annyira hasonlitanak. Nektek mi a velemenyetek?

2015. máj. 7. 21:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%
Szabadkőművesek léteznek, bár nem azt csinálják, amit az összeesküvés-elméletekben hirdetnek róluk, illuminati meg nincs,
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
17%

#1: Hogyne léteznének az illuminátusok, ez a honlap is bizonyítja: [link] . Az illuminátusok valószínűleg egy a Rotschild család által irányított ernyőszervezet, mint azt ebben a kérdésben vizsgáltam: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__kulfoldi-politika__6..


Ha érdekel a téma, tudom még ajánlani ezt az oldalt: [link]

2015. máj. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A szabad kőműves áll a Moszkva téren az illumináti nem.
2015. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
Tehát az illuminati titkos szervezet létezik és az e-mailcímed megadásával csatlakozhatsz. Tuti rossz évszázadba születtem, de nekem ez nonszensznek tűnik.
2015. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#2 neked plusz pont... es kosz a masik! Inkabb halgass... :))) 2-snek koszonom az oldalt... esetleg a tovabbiakban is irhattoom minnel hosszab velemenyt elmelkedeseket, elvezek olvasni es kivancsi vok a velemenyetekre nagyon...
2015. máj. 7. 22:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Utolsonak: sajnos nekik nem nonszensz mert hatalomrol van szo... ezert teszik tonkre az orszagainkat es kozpontositank nyugatra... :(
2015. máj. 7. 22:14
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

igen, Illumati weboldala :DD sírok, mennyire szerencsétlenek vagytok :DDDDDDDDDD


biztos a világ legokosabb embereit leleplezitek ti, szánalmas hülyék :D

2015. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Húha, második, fantasztikus érvelés. Mindjárt csinálok egy istenofficial.com honlapot és akkor az is hivatalos lesz hogy létezik. Nyilván egy titkos társaság a neten promzózza magát.
2015. máj. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Rubicon87 ***** válasza:
68%
Kérdező, tőled mint hivatásos összeesküvés rettegőtől kérdem. Nem fárasztó az ilyeneknek mint te állandóan ilyen tébolyban élni, és a hasonlós színvonalú oldalakat 100%-nak venni mint amit társad a bajban - a kettes válaszoló - is linkelt?
2015. máj. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy állítólag titkos, de mindenki tud róla. :D
2015. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!