Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Normális, ami Ózdon megy?

Normális, ami Ózdon megy?

Figyelt kérdés

Szerintem nem.


[link]



2015. máj. 13. 07:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Remélhetőleg aki ezt kiötlötte az is kamerákkal felszerelkezve végzi a saját munkáját.
2015. máj. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
Tök normális. Egy csomó munkahelyen van kamerás megfigyelő rendszer. A közmunka meg ugye visszavezetés a valódi munka világába, tehát szokniuk kell. Csakhát Magyarország nem a munkakedvtől kicsattanó emberekről híres.
2015. máj. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%
Amíg nem tudom, hogy ennek mi a célja, addig hasznos választ sem tudok írni.
2015. máj. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
igen, normális.
2015. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
60%

Az újabb vonatokon is megfigyelnek, illetve több településen akkor is, ha áthaladsz csak.


Ha felvétel készül, akkor legalább védi azt, aki nem tett semmi rosszat, de be akarják mártani (pl: lopás, ki dologott valójában? stb esetén)

2015. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
69%
Igen, teljesen normális. Nagyon sok munkahelyen van kamerás megfigyelés, itthon és külföldön is. A munkamorált is növeli, hisz ha néznek, talán dolgozol i valamit.
2015. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
44%
Valószínűleg itt arról van szó, hogy a közmunkások (romák) ki vannak vezényelve utcát söpörni, attól még nem fognak ténylegesen utcát söpörni.
2015. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát az van, hogy vagy mindenkit kamerával kövessenek munkavégzés közben, ideértve a cégvezetőket, polgármestereket, politikusokat természetesen, vagy senkit. Így oké.
2015. máj. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ahol olyan főnökség van vagy maga a munka megköveteli, ott kameráznak.


Mivel ők a kisemberek így a "nagyemberek" megtehetik.

A parlamentben is videofelvétel készül arról hogyan alszanak a képviselők, de ők már túl fent vannak ahhoz, hogy ilyenek miatt kirúgják őket.... ugye erősebb kutya b...ik..


Pl. én az egészségügyben dolgozom, sok helyen van kamera, bár szerintem nem nagyon nézi senki.

Amikor étteremben dolgoztam ott még a mosdó is be volt kamerázva és a főnöknek napi melójának nagy része az volt, hogy hátradőlve nézte hol mi történik. Ha valaki túl sokat volt bent a wc-n, akkor szólt azért is.

Itt nyilván azt akarják megakadályozni, hogy a közmunkások csak üldögéljenek az árokparton.

2015. máj. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
79%

Suliba mi is be vagyunk kamerázva.


Sérti ez a liberális eszméket? Most mi a francér baj az hogy ott van egy 30 cm es kütyü, aminek a videóját vissza tudják nézni ha baj történik.


Hát ba,,z,,meg, a városunkban is a központban több kamera van, és minél többet akarnak.


A liberalista gondolat menet nem normális.

2015. máj. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!