Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az ózdi down kóros gyermek és...

Az ózdi down kóros gyermek és anyukája kilakoltatása után még védi valaki a Jobbikot?

Figyelt kérdés

[link]


Ez csak egy forrás... Millió van a neten. TV is lehozta.


Teljesen mindegy, hogy milyen kifogásokat gyártotok...Dávidnak erre nincs mentsége. Még akkor sem, ha a storyban sok dolog nem tiszta. Én csalódtam. Ezek után én ezekre sem szavazok. Szégyen! És természetesen Dávid nem vette fel a telefont, mikor többször is keresték. Ez is mindent elárul. Ez a banda is eláshatja magát...


Még a közmunkás megfigyeltetés hagyján, de ez...felháborító!



2015. máj. 17. 11:58
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
91%
Fizetni kell az albérletet és a számlákat. Egy fogyatékos gyerek nem mentesít ez alól.
2015. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
96%
Jó, nem szép dolog, de most akinek beteg a gyereke ne fizessen albérletet? Gondolom te is szívesen vennéd, ha a te albérletbe kiadott lakásodban élnének olyanok akik nem fizetnek, csak az ingatlan állagát rontják igaz? Sajnálom én is őket, de az ingatlan tulajdonosát is megértem.
2015. máj. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
96%
Ha a te lakásodban élnének ingyen akkor nem hőbörögnél kérdező.
2015. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
49%
Természetesen. Minden magyar ember.
2015. máj. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
82%

A törvény az törvény kérdező.

A bank is behajtja a tartozását.


Az egész ügy olyan, mintha azt mondanám, hogy van egy beteg nagyszülőm és a szállítása miatt veszek hitelre egy új Audi Q7-est , amit az ő nyugdíjából fizetek.

Hirtelen meghal és a hitelt nem tudom fizetni.

A bank meg elveszi a kocsit.


És, nem lenne mentség rá az, hogy "dehátmeghalt".

2015. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
85%

1. semmi közös hozzá

2. még szép, hogy az ingyenélőket kidobják

3. a semmire meg nem kell gyereket csinálni

2015. máj. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem fogadod be te őket??
2015. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
93%

Ez egy komment volt a cikk alatt:


"Sajnálom a családot, de ezek szerint az anyukának nem volt jogcíme lakásra, miután a beteg gyermeke speciális iskolába jár, lett volna ideje elintézni az ápolásit is, meg az idők folyamán a lakásigénylést is, sőt 4 órában bárhol dolgozhatott volna. Megjegyzem: középiskolásra jár a családi pótlék (két gyermeket nevelő egyedülálló esetében: 14800 Ft), a Down kóros gyermekere jár a magasabb összegű családi pótlék ( 25900 Ft, mert speciális iskolába jár, azért nem 20300 Ft), valamint az ápolási díj is ( alapösszegű: 29500 Ft), nekem sehogy sem 14800 Ft jön össze, ha számolok, hanem 70.200 Ft. Ez az alap, ettől csak több lehet a nekik járó havi bevétel. A cikkben szereplő 14800 Ft parasztvakítás!!! Emellett járna gyermektartás is a 2 gyermekre, amit, ha az apa nem fizet, az állam megelőlegezhet."

2015. máj. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%

Az egész cikket is el kéne ám olvasni, miszerint a nem fizető, lakásokat tönkrevágó trógerek mekkora kárt okoztak a városnak:

"Néhányan rombolni kezdték a város tulajdonában álló házakat, lakásokat: a város mintegy 750 lakást veszített el ilyen módon. Ózdon a bérlők mára 38 millió 973 ezer forint lakbérhátralékot és 24 millió 680 ezer forint egyéb adósságot halmoztak fel"


És ezek után megszigorítják a bérlési körülményeket? Remek, végre nem kapja meg minden koszvadt népes család, hogy lelakja és milliós hátralékot termeljen.


És hol húzzuk meg a határt: ő nem fizet ugyan de maradhat, ő meg szintán nem fizet, de repül?


"Németországban dolgozó két lányom nem támogatna bennünket"

Ők nevetve küldhetnek annyit a nőnek, mint itt egy fizetés.


De a lényeg, hogy lehet fikázni a Jobbikot, pedig ez egy jó intézkedés volt.

2015. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
8%
Ha én is írok egy jobbik s.ggnyaló választ én is fel leszek pontozva? Mert ez a kérdés az önimádaton kívül másra nem jó!
2015. máj. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!