Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem állnak ki egymás...

Miért nem állnak ki egymás ellen a pártok vezetői nyilvános vitára? Főleg így választások előtt? Minden hétvégén egy élő televíziós műsorban fejtenék ki a véleményüket.

Figyelt kérdés
Egyik nap mondjuk az egészségügy lenne a téma, másik héten meg az oktatás stb. Így ebben a formában be is mutathatnák a programjukat. Szerintem sokkal jobban értékelnék az emberek a kampánynak ezt a módját. Mit szóltok hozzá? Én díjaznám.
2010. febr. 27. 14:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Díjaznám én is elvileg lesz is majd.

Csak Viktor fél.

2010. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Mi értelme kiállni az mszp ellen? Úgyis végig hazudják, a legutóbbi vitát is végig hazudta Gyurcsány...
2010. febr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze ha nem lenne programom én is ezt a süket dumát nyomnám, csak már kicsit unalmas és így a fidesz súlyos százalékokat fog veszíteni szerintem.
2010. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Most gondold el. Mi értelme. Az egyik párt azt állítja hogy egymillió munkahelyet teremt ami totális képtelenség. Mégis sokan elhiszik.Azt állítja hogy visszaállít olyan javadalmazásokat amikre nincs pénz, mégis sokan készpénznek veszik.
2010. febr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Azért lenne jó mert akkor szemtől szembe élőben azonnal tudna rá válaszolni hogy ez hülyeség és meg is indokolná.
2010. febr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pont erre való a vita, hogy ilyen vádakat megcáfoljanak. Szerintem a győztes személye sokat nyomna a latba a választásokon.
2010. febr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor Viktorka színt kéne, hogy valljon. A Fidesznek pedig az idei választásra az a taktikája, hogy kussban maradnak, csak akkor szólnak, amikor muszáj (ha hazudnak, akkor cseszhetik, hogy egész eddig az MSZP-t hazugozták, ha pedig igazat mondanak, elveszítik a választóikat, így úgy járnak a legjobban, ha nem szólnak semmit).

Aztán persze Vonát is szerepeltetni kéne, és az olyan kellemetlen (a Hír TV nemrég bevallotta, hogy szándékosan nem is említik a Jobbikot), meg leoltja őket élő adásban, és megint ugranak a szavazatok.

2010. febr. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szeretnek en is ilyen latni de kotve hiszem hogy Orban ki merne allni.Mesterhazy benne lenne mert o sokkal jobban tud hazudni.Sajna csak olyan musorokban tudnak szerepelni ahol a kerdezo az o partjukat fogja,igy ugyesen el lehet temazgatni mellebeszelve.Vonat persze mindig olyan helyre hivjak ahol 3 ember tamadja es probalja beegetni.Az miert mer kiallni barhol es barmikor?Hogy lehet hogy mindenre normalis valaszt tud adni.Miert nem kell vakarozzon es mosolyogjon felelet elott?Ha ezek egy olyan szituacioba kerulnenek mint Vona garantaltan 2 millio FideszMszp nezo kozul 1.8 tutira elpartolna.Vona meg minden egyes megnyilvanulasakor embereket allit maga moge.
2010. febr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyenre én is kiváncsi lennék, Vona szivesen vitázna, meg Bokros is, csakhát Orbán fél, Mesterházy meg egy senki, szénné égne a műsorban.
2010. febr. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%

Orbán: Ha kinyitja a száját, bukik százezer szavazatot.

Bokros: Neki a leginkább érdeke a vita, hozhat 2-3 százalékot, ami azt jelentheti, hogy nem feltétlenül 5 százalékkal, hanem esetleg héttel bejuthatnának.

Mesterházy: Nem érdeke a vita, mert csak számonkérnék.

Vona: Nem érdeke a vita, ha a nyugdíjasok meghallják a terveit, bukta azt a réteget, az értelmiség nem szavazna rá, az alapvetően békés - ne felejtsük el, nálunk teljesen vértelen volt a rendszerváltás, romániában mészárlások voltak - magyarokat taszítaná a szövege.

2010. febr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!