Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem állnak ki egymás...

Miért nem állnak ki egymás ellen a pártok vezetői nyilvános vitára? Főleg így választások előtt? Minden hétvégén egy élő televíziós műsorban fejtenék ki a véleményüket.

Figyelt kérdés
Egyik nap mondjuk az egészségügy lenne a téma, másik héten meg az oktatás stb. Így ebben a formában be is mutathatnák a programjukat. Szerintem sokkal jobban értékelnék az emberek a kampánynak ezt a módját. Mit szóltok hozzá? Én díjaznám.
2010. febr. 27. 14:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Tök felesleges.Ki mit mond.Gyurcsány azt mondta nem lesz gázáremelés,lett.

Ki beszél itt arról hogy fizetni kell az egészségügyi ellátásért?Drága elnök úr,vonja vissza az állítását!stb.

Akkor meg mi a f.sznak?

2010. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Annyira de annyira felesleges.

H meghirdetnének egy vitát,hogy ki mit tervez a köv.4 évbenÚgyis arról lenne szó hogy ki mit ba...ott el amíg hatalmon volt.És ezzel a taktikával nyomulna a Jobbik aminek nem lenne értelme mert nekik nincs mivel elszámolni így könnyen járna a szájuk

2010. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak:pont azért félnek a jobbiktól,mint az égő tűztől.Az elszámoltatás végett.
2010. febr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ígérgetésből elég volt, meg süket dumából is (mellébeszélés) Bokros pofájára meg főleg nem vagyok kíváncsi. Majd ha a börtönbe lesznek, megnézzük mit ígérgetnek, h jófiúk lesznek.

Amúgy azért nem megy ez a fajta 4-es vitaműsor, mert mindenkit lejáratnának, és senki nem menne el szavazni.


Szerintem ami a tvben lemegy a bűnözésről az csak a jéghegy csúcsa! Beleborzongok mi lenne ha a többi ügyeikről is tudnék!

2010. febr. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én még mindig nem döntöttem el megyek e szavazni,mert tökmindegy kire szavazok úgysem az lesz amit ígérnek. Amíg kampány van addig a csillagokat is leígérik, utána meg tojnak a fejünkre. És ezt mindegyik pártra értem. Nekik csak a hatalom számít, nem az hogy a nép nyomorog. Azokkal senki nem foglalkozik akik minimálbérből élnek keresnek havi 70ezret. Őket nem kérdezi senki, hogy hogyan tudja beosztani azt a keveset. A gázár már megint emelkedni fog. De sajnos a bérek nem egyenes arányban emelkednek a kiadásokkal.
2010. febr. 28. 15:40
 16/18 A kérdező kommentje:
Én most munkanélküli vagyok mert sajna megszűnt a cég ahol dolgozom. És már elegem van abból hogy azt mondogatják hogy aki akar az talál munkát. Már 8. hónapja csak munkát keresek de sehova nem vesznek fel mert túl messze lakom és nem fizetnek bérletet. Persze lenne meló kb. 100km-el arrébb de sajnos sokan vagyunk akik nem tehetik meg hogy elköltözzenek. Itt a környéken meg semmi nincs. Szó szerint semmi. Én abban bízok ,hogy akárki fog kormányra kerülni első célja a munkahelyteremtés legyen.
2010. febr. 28. 15:47
 17/18 anonim ***** válasza:
A Jobbik nem kampányol komolyan, csak lakossági fórumokat tart, meg van néhány kis plakátja. Ők vállalták már véleményüket az elején, amikor még nem voltak erősek. Nem is kell nekik, sokan rájuk szavaznak, én pedig szurkolok nekik :)
2010. febr. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Sokan meg nem!Azt is el kell fogadni ám!
2010. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!