Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van olyan honlap, ami FÜGGETLE...

Van olyan honlap, ami FÜGGETLENÜL összehasonlítja a mai magyar pártok politikáját, terveit stb?

Figyelt kérdés

fontos, hogy független legyen és tényszerűen ábrázolja a helyzetet, nem ócsárolja a másikat, csak felvilágosítja az embert.

köszönöm:)


2010. márc. 5. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Népszabadság-online


Na jó, hazudtam, de viccnek jó.

2010. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Készült valami felmérés, ami osztályozta, hogy milyenek a programok. A legjobban eddig az mdf teljesített asszem hármassal, a jobbik és az mszp gyenge kettest kapott tán? Ez azért nagyon sokat elmond a helyzetünkről...
2010. márc. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
59%
Nincs, de lehetetlen ilyet létrehozni. Vagy próbáld meg. Talán sikerülne egy rövid időre.
2010. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
14:26 aha biztos tök független volt az a felmérés...:D nem értem miért kell ezeknek hinni. Mindent úgy kell olvasni, informálódni, hogy te magad szelektáld a dolgokat. Ehhez nyilván gondolkodni kell, ezért megy csak keveseknek.
2010. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

14.31

Ha azt írtam volna, hogy a jobbiké csillagos ötös lett, most vernéd magad, hogy igen, lám a függetlenek megmondták, ugye?

2010. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam, hogy nem szelektálnám és gondolkodnék, csak örülnék, ha lenne egy ilyen oldal, ahol nagyvonalakban és tényszerűen tárnak elénk összehasonlításokat :) amúgy köszi a sok választ, úgy sejtem, hamarosan itt is elkezdődik a politikai vita, de nem baj, csak nyugodtan (de azért nem vetnék meg egy hasznos választ) :)
2010. márc. 5. 14:37
 7/20 anonim ***** válasza:
30%

kuruc.info

barikad.hu

Ezek manapság a legfüggetlenebbek.

2010. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

[link]

Kitöltöd a kérdőívet és megtudod, hogy a te preferenciáidhoz melyik párt programja passzol a leginkább.

2010. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Arról a barikádról beszélsz ugye, amit novák előd jobbikos alelnök felesége, és arról a kurucról, amit sokak szerint maga novák szerkeszt? Ennyire ne legyél már cinikus baszics.
2010. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
53%
Igen arról beszéltem. Mert ez még mindig jóval függetlenebb mint például az index.
2010. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!