Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz-e incidens honlap a...

Lesz-e incidens honlap a Magyar Gárda és a "melegek" között?

Figyelt kérdés

Holnap, egymástól pár száz méterre lesz a Magyar Nemzeti Gárda avatója és a Melegvágta megnyitó ünnepsége. Szerintetek békésen lezajlik az ünnepség, és utána higgadtan hazavonulnak a résztvevők? ;) Mit vártok? Esetleg valaki részt vesz valamelyiken?


Ha érdekelnek a részletek:

[link]


2010. júl. 3. 15:51
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
(Moderátoroknak: a Gárda politikai kötődése miatt tettem a politikai rovatba.)
2010. júl. 3. 15:52
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

Valószínűleg akik Gárdát avatni mennek nem igazán csipázzák a melegeket! Szívük joga! De azért remélhetőleg nem lesz balhé! Továbbá a melegrészéről is: remélhetőleg nem lesz balhé!

majd meglátjuk!

2010. júl. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Minden egyes oldalon felhívás volt, hogy aki meg akarja zavarni a b_zifelvonulást, az ne tegye!
2010. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Arra érdemes majd figyelni, hogy ki támad majd meg kit. Duró hozzállása meg olyan gusztustalanul cinikus, hogy hányni tudnék tőle. Az meg külön érdekelne, hogy ki engedélyezte egy feloszlatott szervezet avatását.
2010. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%
igazából engem nem érdekel!
2010. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%

A válasz írója 39%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:18


A Magyar Nemzeti Gárda júniusban alapult, nincs betiltva.

gardamozgalom.org

2010. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
49%

73

Ez olyan olcsó, hogy ha leértékelnék, azért fizetnének, hogy megvegyék. De jó, elfogadom, oké, ettől függetlenül, érdemes lesz majd megnézni, hogy ki üt kit. Sajnos, megint erősödik bennem az, hogy ennek az országnak tényleg a bőgatya meg a karikás ostor való. Jönnének ide a turisták pénzt költeni, de nem fognak, mert a franc fog azért fizetni, hogy esetleg még meg is verjék.

2010. júl. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
utolsó! szerinted a melegek+a Gárda miatt jönnek ide? Pont a karikás ostor stb. miatt! de mind1
2010. júl. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

Meg én nem értem ezt a fenenagy turizmust! Jó gazdaságilag igen, de ...

Úgy néznek ránk Magyarokra, mintha vmi látványosság lennénk, amit a cirkuszban látnak! Sztem ez kissé furcsa mentalítás!

2010. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kár hogy nem cigánygyűlés lesz a melegek helyett:)
2010. júl. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!