Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nálatok milyen gyakran van...

Nálatok milyen gyakran van szegény hétvége?

Figyelt kérdés
Amikor kéne venni élelmiszert de nincs miből, hiába spóroltatok, a fizetés (gyári munkás) nem elég?

2015. júl. 31. 12:56
1 2 3 4
 21/33 szántóvető ***** válasza:
48%

9-es leírta a lényeget!fizikai dolgozóra is szükség van,nekik is joguk van a tisztességes élethez.ehhez kell igazítani a fizetést.úgy vélem hogy netto 800 euro lenne az a minimum ami alatt nem lenne szabad dolgoztatni a jelenlegi árak figyelembe vételével.

"NEM PANASZKODNI KELL, HANEM CSELEKEDNI!"-18-as neked van a cselekvésre vonatkozó javaslatod?

a kérdésre visszatérve,hála istennek még nem tartok ott hogy ne lenne miből élelmiszert vennem.

2015. júl. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
Le kell váltani az egészet,kisöpörni az összes politikust. Antall mondta jól, tetszettek volna forradalmat csinálni. Véráldozat nélkül nincs változás.
2015. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
38%

Érdekes Japánban csak olyan embereket engednek be akik hasznára vannak az országnak. Akik a japán nyelvet felső szinten beszélik é.s akik rendelkeznek legalább 1 diplomával.


Ide meg minden 4 osztályost beengednek.

Jahh igen... ez KERESZTÉNY ORSZÁG.

Jézus azt mondta szeresd ellenséged, így a terroristákat is be kell engedni.

Szeretettel és kedvességgel majd a jó útra térnek. A megváltó igaz útjára... :'DD


Sajnálom, nem bírtam kihagyni. :D


Nem kell senkit beengedni, aki veszélyt jelent az országra. Ne az emberiesség legyen az első, hanem az ország és a nép.

2015. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 tetro ***** válasza:
57%

14.50

mennyi adót fizetsz? szja-t? körülbelül évi 20 Ft-od megy a menekültekre. szóval kérlek ne rinyálj.

2015. júl. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
53%

Japánban nem kell elviselni a menekülteket érdekes módon.

Itt ha hozzáérsz egyhez is téged lecsuknak az hót ziher.

Itt be kell fogadni őket és ha egy rossz szót szólsz rájuk rasszista vagy.


Bezzeg ott nem kell velük kesztyűs kézzel bánni.

Nem kell eltűrni azt, amit csinálnak.

Nem sza*rnak a parkokba, nem kell teletömni velük az országot. Bezzeg itt Európában...


[link]

2015. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
72%
Mily meglepő, amint kínos kérdés került elő, egyből megjelentek a bérkommentelők akik a menekültekre terelték a témát...
2015. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
18%
24-es.akkor adj nekem 20ft-ot de az összes libsi budai marha is adjon nekem,mert ez jár ,és meg sem érzitek. Ennyire jár a bevándorlónak is, semmit nem kell nekik adni. Ők mit adtak nekünk,balhén és károkozáson kívül? Húzzanak innen ahonnan jöttek.
2015. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 tetro ***** válasza:
59%

16.50

Meft mit adtak nekünk a jómaik? :D Figyelj, én adok neked egy húsz forintot. még tőled sem sajnálom. azt hiszem a bevándorlókra ellene gyűlölet kampányra a többszörösét költöttem ennek. de az szerinted bizonyára rendben, de sajnálsz emberekre egy huszast, akik mindenüket elvesztették. Furcsa egy embertípus vagy te.

2015. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
17%
Igen sajnálom rá a 20ft-ot! Mert nem 20 ft-ról van szó. Hanem hogy ezt az amúgy is csóró országot még ellepi ez a sok koszos semmirevaló menekült. Magyarokat sem tudják ellátni a kórházak,éves várólisták vannak,pénzhiány mindenfelé,éhbérért dolgoznak a tűzoltók mentősök, de a sok maláriás meg franc tudja milyen beteg arabot ránk eresztik, had lopjanak szét mindent, meg terjesszék az iszlám fanatizmust.
2015. júl. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 tetro ***** válasza:
65%

19.08

bocsánat, azt hittem erről van szó, mert elképesztően fel voltál háborodva, hogy a te adódból tartják el a bevándorlókat. bizonyára félreértettem.

2015. júl. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!