Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik újabb bűnözőt indít...

A Jobbik újabb bűnözőt indít képviselő jelöltnek?

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 8. 20:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
78%
Én is ott voltam a székház ostrománál, bár csak háttérbe húzódó passzív szereplőként. De én ott és akkor igenis hősöknek tartottam azokat, akik ennél többet tettek, akcióztak, kockáztatták az egzisztenciájukat, a biztonságukat. És akkor még bármi lehetett volna belőle elvileg. Ha győznek, ha sikerült volna elkergetni a kormányt, akkor Kisgergely úr most nemzeti hős lenne, joggal. Így meg bűnöző lett. De ez azért nagyon más az én szememben mint egy köztörvényes bűnöző.
2010. márc. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 bumbi02 ***** válasza:
31%
hát nemzeti hösök.. lol.. jó hogy nem 50 év mulva majd megemlékezünk 2006os "szabadsságharcról" nem? ... mi abban a hősies hogy téglával, és mindennel ami a kezükbe kerül dobálták a rendöröket? majd h ha vkit elkaptak a rendörök akkor az már rendöritulkapás... sok vandál kihasználta hogy elvegyülhetett a tömegben és törhetett zuzhatott... de azt nemtudták megmondani hogy ez hogy segitett az ország helyzetén... ja de, bekerültünk a BBCre... tökjo, még inkább megerösitette azt a látszatot a külföldiek szemében hogy itt ien barbárok élnek..
2010. márc. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
55%
21.12: Te nem tudod, mi az, hogy forradalom. Ott bizony sok csúnyaság van. Az sem fair play, ahogy a háború sem. Bizony téglával, utcakővel dobálunk, esetleg lövünk is, eldobáljuk a szemetet, a kapualjban pisilünk stb. De ha sikerül, mi vagyunk a nagyok, a hősök. És ebből a 2006-os buliból elvben lehetett volna forradalom. Azért nem lett, mert nem állt mögé a FIDESZ, aki ki tudott volna vinni százezreket az utcára, meg nem volt vezető erő stb. De én nem vitatom el alapból a jószándékot, a bátorságot alapból azoktól, akik ott megmozdultak. Persze, tudom, hogy mindez vitatható, meg én Kisgergely szerepét se igazán ismerem. Csak elvben mondom, hogy védhető és magyarázható is ez a dolog.
2010. márc. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
31%

Ne haragudjatok de undorítóak vagytok.

Hogy mertek hősként tekinteni néhány focihuligánra?

Vagy ti is azok vagytok,vagy még nem láttatok focihuligánt?

Bárkit megvernek,legyen az magyar, ha az ellenfél drukkere.

Tanulatlan,rasszista horda.Ezek a hőseitek...grat

2010. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 bumbi02 ***** válasza:
22%
meg ne magyarázzátok nekem hogy Budaházy meg nemzeti hős, cska még nem tudunk róla mer ez a mocskos elnyomó rendszer ugy állitja be..másnap már akit véletlen megütött a rendőr mert a rendőrt elözöleg téglával dobálták már azt mondogatta h a rendöri brutalitás, a mocskos ÁVH-sok, ők lennének a nemzeti hösök? akik ütni mernek de aki öket üti meg az mocskos ez meg az? akkor nekem nem kellenek nemzeti hösök...
2010. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
75%

amúgy ha megnézitek megint ugyan azok


48%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz írója 27%-ban hasznos válaszokat ad.

és megint

A válasz írója 48%-ban hasznos válaszokat ad.


ők azok ahol minden kérdésben egymást túl lihegve ócsárolják a jobbikot a szavazóikat

akiknek fáj Trianon

mindenki "mély magyar"

szélső jobboldali fasiszta trapista mazoista

amit csak el lehet képzelni

mindig ferdítenek

szerintük a Jobbik a gonosz állandóan azzal érvelnek hogy a jobbik meg fog szűnni


szóval ők megint itt vannak és megmondták a frankót :-)

2010. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%
Kedves Jobbikosok. Az a helyzet, hogy a demagógiátokkal elkergettétek a honlap politika részéről a más párt szimpatizánsainak egy részét, és ami még sz@rabb számotokra, hogy a normális jobbikosok nagy részét is. Csak azért, mert ti kimondjátok valamiről, hogy az fekete, és akárhogy bizonyítják az emberek azt, hogy ez bizony fehér, ti akkor is meggyőződéssel mondjátok tovább, hogy ez bizony fekete. Remélem nincs sok ilyen idióta a jobbikban, mint ti. Szánalmasak vagytok. És mit fogtok reagálni a kommentemre? Előre látom: Mocskos zsidó, komcsi, hazaáruló ésatöbbi ésatöbbi. Ezzel viszont nem lesz igazatok és tovább rontjátok a saját helyzeteteket. De hajrá.
2010. márc. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
76%

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:41"


felesleges játszanod a sértődött mártírt


a fasiszta lemezt se kell újból feltenned


ezzel saját magad minősíted...

2010. márc. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem kergettunk el senkit.Jobbikosok lettek.Aki meg itt provokator modjara le akarja jaratni a Jobbikot az tenyleg elhuzhat.
2010. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
38%

felesleges játszanod a sértődött mártírt


a fasiszta lemezt se kell újból feltenned


ezzel saját magad minősíted...



Nem játszok én semmit, főleg nem idegeneknek. Elmondtam a véleményem, ami lehet igaz is, lehet téves is. Bár én továbbra is tartom a véleményem. Nem hiszem azt, hogy itt olvasgatva jobbikos, mszp-s, fideszes, stb lett bárki is. Ha itt döntött úgy, hogy más pártra szavaz, akkor az az ember az agya helyett a szívével választ, ami politikában nem helyes döntés. Lehet engem szidni, engem nem érdekel. Ha van valóságalapja, elgondolkodom rajta, és változtatok, de ha nem akkor lepereg.

2010. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!