Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik mért mindig Izraellel...

A Jobbik mért mindig Izraellel jön? Kuruc. Info-n is csomószor ez van meg a cikkek alatt is a kommentelők mindig Izraellel jönnek. Szerintem a hozzászólók 90%-a paranoiás.

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 20:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
44%
Mert antiszemiták.
2011. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
85%
Hát én is hallottam elvileg értelmes ismerősömtől olyat, hogy a zsidók sunyiban el akarják foglalni Mo.-t és kisebb csoportokban jönnek be, teljesen el akarják lehetetleníteni a magyar gazdaságot, hogy mindenki elmenjen. Még jó, hogy tudok póker arcot vágni.
2011. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
mert mind a kettő olyan közösségnek szól, amelyik nagy százalékban vevő erre, és szeret ilyeneket hallani, hogy zsidók így meg úgy.
2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
77%
Attól, hogy valaki paranoiás, még nem biztos, hogy nem üldözik!
2011. okt. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 Problem2 ***** válasza:
57%

Én csak azt nem értem ,hogy miért ide jönnek MTA-ba zsidó világ konferenciát tartani, miért nem Izraelbe.Ez nem az ő országuk ,mi sem megyünk Izraelbe ,ha magyar világ konferenciát tartani.Menjenek haza.

Zsidókkal csak 1 bajom ,de nem is az emberekkel ,hanem az ideológiájukkal ,hogy a materialista,ateista a legtöbbjük, valamiért sérthetetlenek és ,ha kritizáljuk őket ,akkor már rögtön antiszemiták vagyunk.Veszélyes az ideológiájuk az emberiségre ,és egyre nagyobb teret akarnak maguknak.

2011. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
30%
Tény és való, hogy zárt közösség és profitorientált, de mégis ennyi üldöztetés után mit várnak tőlük. Egyébként kötve hiszem, hogy bármit is el akarnának foglalni, mivel elég mobilis nép, és ha valahol nem megy az üzlet, veszik a kalapjukat.
2011. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 Problem2 ***** válasza:
73%
Még valami:miért van az ,hogy már 2 ezer éve sem szerették őket?Érdekes...
2011. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
53%
Talán, mert jól bánnak a pénzzel és jó üzleti érzékük van? Ezáltal mindig a kezükben volt a hatalom, ugye nem gondolod te se, hogy azért, mert valami mumusok?
2011. okt. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%

Izrael egy örök kártya a szélsőjobb kezében. Kicikizik az antifákat, hogy folyton "sivalkodnak" a fasiszta veszélytől. Ha viszont zsidót látnak, kétszer olyan paranoia üt ki rajtuk.

Sok komment alapján kezdem elhinni, hogy sok ember tényleg úgy alszik el éjszaka, hogy másnap akár izraeli tankok zörejére ébredhet.

A kurucinfó az emberek érzelmeire épít, ők pedig vevők mindenféle ellenségre.

2011. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 Problem2 ***** válasza:
50%

"Talán, mert jól bánnak a pénzzel és jó üzleti érzékük van? Ezáltal mindig a kezükben volt a hatalom"

Felőlem lehet a kezükben a hatalom ,de sajnos a legtöbbjük ateista vagy materialista ,ami nagyon nagyon veszélyes a világra ,tulajdonképen birkává teszik az emberiséget ,hogy ne a család,szeretet számítson az embereknek ,hanem a pénz,pénz,pénz.Így szépen kipusztítja az emberiség saját magát, a zsidók hatalmas közreműködésével.Amúgy meg elég sajnálatos rájuk nézve ,hogy csak a pénzhez értenek.Nem a pénz a legfontosabb, sőt...

2011. okt. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!