Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Jobbik, mint konzervatív-nemzeti párt, egy nőt (Morvai Krisztina) akar kormányfővé tenni?

Figyelt kérdés
Konzervatívként hogyan lehetnek egyáltalán nők a párt vezetőségében? A régi, tőzsgyökös értékrend szerint a nő dolga a gyereknevelés, a háztartás vezetése.
2010. márc. 11. 15:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
A Jobbik nem konzervatív, senki sem akarja vissza azt az értékrendet amit írtál.
2010. márc. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
28%
Hát a Jobbik kicsit sem konzervatív.És (ahogy az első válaszoló megírta) tényleg senki nem akarja azt a formát,hogy a nő otthon ül és neveli a gyereket.Ez nem fér bele az életbe manapság:)
2010. márc. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
A régi, tőzsgyökös értékrend szerint a Jobbik gyengítése minden jelenlegi parlamenti pártnak alapvető érdeke! A Jobbik programban ilyet nem olvastam, hogy nő dolga a gyereknevelés, a háztartás vezetése lenne.
2010. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
11%

Azért, hogy lehessen mutogatni "példának", hogy "á, mi nem nyomjuk el a nőket, nézzétek meg őt!" Közben a többi nőnek meg tényleg az otthonmaradó családanya-modellt akarják népszerűsíteni. Olvassátok már el a programjukat!


"A romlás a liberális rend kialakulásával a „szabadversenyes” kapitalizmus megjelenésével indult meg – a mindenható pénz, a haszon kezdett az értékrend csúcsára törni. A globális elit kimossa a nemzet kulturális hagyományait, a gyermekvállalást pedig a fogyasztás, túlélés előtt álló akadályként állítja be. Az anyaság helyett az önmegvalósítás kerül előtérbe, miáltal a világ legönzetlenebb lényét, az anyát cserélik le egy önmegvalósító, önző, a saját halhatatlanságát hajszoló lényre."

[link]

2010. márc. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem konzervatív?


- Akkor mit jelent a csendőrség visszaállítása?

- Mit jelent a kereszténység, a kettőskereszt a zászlajában?

- Mit jelent a Horthy Miklós példakép?

- Mit jelentenek a nemzeti színek?

2010. márc. 11. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Tévedés.A Jobbik programja az,hogy a nő maradjon otthon,szüljön 3 gyereket,vezesse a háztartást,a férj pedig tartsa el őket.Nemrég egy hölgy írta,hogy a huga Jobbikos,és így akarja berendezni az életét.
2010. márc. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy hímsoviniszta embernek nem mondható lény vagy! Csak próbálod politikai köntösbe bújtatni a felháborodásodat.
2010. márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%
Jobbikos nő vagyok és nem vettem észre, hogy bármelyik más Jobbikos rám akarná erőltetni az otthon ülő anyuka szerepét. Ez megint csak egy ráérős Jobbik - ellenes nevetséges próbálkozása. Szánalmas vagy!
2010. márc. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
El sem tudod képzelni, hogy mennyire hímsoviniszta vagyok :)
2010. márc. 11. 15:47
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

"Nemrég egy hölgy írta,hogy a huga Jobbikos,és így akarja berendezni az életét."


3 Jobbikos hölgy meg azt mondta, hogy dolgozni akar....nyertem!

2010. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!