Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a Jobbik, mint konzervatív-nemzeti párt, egy nőt (Morvai Krisztina) akar kormányfővé tenni?

Figyelt kérdés
Konzervatívként hogyan lehetnek egyáltalán nők a párt vezetőségében? A régi, tőzsgyökös értékrend szerint a nő dolga a gyereknevelés, a háztartás vezetése.
2010. márc. 11. 15:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nemzeti színek????? Legközelebb azért szólod meg őket, mert magyarul beszélnek?!
2010. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Nemzeti színek????? Legközelebb azért szólod meg őket, mert magyarul beszélnek?!"


Mi bajod van?! Én csak válaszoltam arra az állításra, hogy nem konzervatívok. Ez volt az egyik, amit felhoztam annak bizonyítására, hogy állítólag konzervatívok, szóval egyáltalán nem leszólásnak szántam.


Nem is értem, hogy vetted annak. Te nem olvastad, hogy mire válaszoltam vele?

2010. márc. 11. 15:53
 13/17 anonim ***** válasza:
De én elolvastam. Csak attól valakit nem lehet konzervatívnak nevezni, mint amiket fölsoroltál. Hogy mi a bajom? Az hogy félig tudni valamit rosszabb, mint egyáltalán nem tudni. Inkább neked kellene normálisan értelmezned a dolgokat (pl: a Jobbik programját) még mielőtt egy ilyen primitív kérdést fölteszel. De tudod mit én vagyok a hülye, hogy foglalkozom olyanokkal mint te.
2010. márc. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Okés, nem kötelező itt lenni.

Mivel nem vagyok a szolgád, nem fogok neked benyalni azért, mert a Nagyságos Úrnak más a véleménye, mint az enyém.

2010. márc. 11. 16:46
 15/17 anonim ***** válasza:
Morvai doktornő királyi jellem. Oda való :)
2010. márc. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A nemzeti színek az már konzervatív dolog? Nem inkább nacionalizmus? Töri könyvet ismered? Ez egyébként egy újabb szánalmas jobbik ellenes marhaság, én ismerek olyan nőt, aki gyereket vállal és ilyen netes munkát végez. Szóval egyszerre dolgozik és neveli a gyerkőcöket :) De van aki vállalkozásba kezdett, aminek munkáját otthon is eltudja végezni.
2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha nem konzervatív akkor liberális? Koordinátarendszerben egy párt, vízszintes tengelyen lehet jobb és bal oldali(és közötte), függőlegesen lehet liberális és konzervatív(és közötte).
2010. márc. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!