Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A nyugdíjasok miért nem...

A nyugdíjasok miért nem szavaznak a Jobbikra? A nyugdíjasok támogatása nélkül nyerhet-e a Jobbik választást?

Figyelt kérdés

2015. szept. 1. 09:22
1 2 3 4
 21/36 macmac52 válasza:
26%
Az az igazság, hogy buta kérdésre csak buta válaszok jöhetnek. Bizonyára van olyan nyugdíjas, aki a Jobbikra szavaz, meg van olyan aki nem. Addig örüljünk, amíg azok vannak többségben akik nem. A Jobbik rasszista, kirekesztő párt, én a magam részérők köszönöm nem kérek belőle, még ha kiskutyával is próbálják eladni:)
2015. szept. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 Joe.38 ***** válasza:
73%
Jobbik az rasszista ? Meg kirekesztő ? Ès az baj ? Kirekeszti a nem dolgozó cigókat ? Ez inkàbb pozitiv mint negativ. Vagyok annyira idős sajnos , hogy azt azèrt tudjam minden politikus hazudik. Mindegyik. Tehàt nem vagyok Jobbiktól elàjulva. Ès vannak aggàlyaim. De azèrt nekik adok esèlyt. Nem a tudàs vagy a butasàg miatt hanem a többi szemèt viselkedèse miatt. De sajnos tudom nem igazàn a nèp akarsta fog èrvènyesülni ès a orszàg politikusait is a cion pènzhatalom irànyitja.
2015. szept. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 amupip válasza:
Szüleink két világpusztulást éltek meg, "mikor az ember úgy elaljasult". Kaptunk mi is a következményeiből. Mi magunk az ún. proletár diktatúrát. Kösz.
2015. szept. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
42%

A rasszizmussal mi a baj?

Emberek, akik a rasszuk alapján megkülönböztetik egymást, egymás kultúráját, ez a rasszizmus... Ettől még élhetnek boldogan egymás mellett, csak az a baj, hogy ti ostobák, nem tudjátok a rasszizmus és a fajgyűlölet közti különbségeket... Komplett fogalmakat mostok össze tudatlanságból... Miközben nagy valószínűséggel ti is rasszisták vagytok... Csak nehéz beismernetek, ha a szó jelentését sem ismeritek...

Üdv egy rasszista jobbikos...

2015. szept. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
74%

24 per definitionem

rasszista

egyes emberi fajtákat HÁTRÁNYOSAN megkülönböztető

[link]

2015. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
80%
Én csak azt nem értem, miért bíznak sokan annyira a Jobbikban? Azt odáig értem, hogy nincs nagyon más alternatíva, mert az eddigiek leszerepeltek, de mit tett eddig a Jobbik a népuszításon és a hatásvadász szóbeli megnyilvánulásain kívül, ami annyira érdemesnek mutatná őket a kormányzásra? Ez komolyan érdekelne engem.
2015. szept. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
33%
Amúgy nem vagyok Jobbik ellenes, egyik párt mellett se vagyok elkötelezve, de hogy őszínte legyek én nem örülnék egy Jobbikos kormányzásnak. Egyedül a Morvait tartom közülük az egyetlen kompetens politikusnak. Arról nem is beszélve, hogy vannak köztük enyhén szólva is vicc kategóriás alakok, akikről nehezen tudnám elképzelni, hogy bármilyen komolyabb poszt betöltésére is alkalmasak lennének, de majd kiderül...
2015. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

25#

Persze, hogy hátrányosan... Hiszen pont erről szól a rasszizmus, hogy a fehér nem akar keveredni a cigánnyal, fekával sárgával... A cigány nem akar keveredni a fehérrel, sárgával fekával és így tovább... Ettöl még élhetünk egymás mellett békében tisztelve egymás kultúráját... De te még mindig kevered egy hátrányos szavacska miatt a szezont a fazonnal..

2015. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
#27: csak az a baj, hogy Morvai NEM tagja a Jobbiknak
2015. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

"csak az a baj, hogy Morvai NEM tagja a Jobbiknak"


Upsz.. ezt nem tudtam..:) Akkor nálam még egy érvvel kevesebb mellettük.

2015. szept. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!