Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ebben az Országban csak én...

Ebben az Országban csak én gyűlölöm Orbán Viktort vagy akad azért követőm is?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
22%
Ennyi ésszel nem is baj, ha gyűlölöd!
2010. márc. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
68%
Nyugodj meg, vagyunk jó pár százezren, milliónál többen is!
2010. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
47%
Nem gyűlölöm, de nem is szeretem. Hiányzik a régi "'89es" Viktor. A mai csak egy demagóg sikerhajhász.
2010. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
75%

Kedves első válaszoló!

Bizonyára te fantasztikus képességekkel rendelkezel: egy kérdésből levonod az intelligenciát, a kérdező lakhelyét, sőt, még a tisztálkodási szokásait is a kérdezőnek!

S még a Jobbik szavazói buták és elvakultak :)

2010. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
28%
NE HARAGUDJ MÁR, DE EZ MILYEN KÉRDÉS????
2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
25%
jobboldali ember nem gyűlöli. Max. nem szereti. Illetve Vonát jobban szereti...
2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
44%
Nem gyűlölöm, de nem a kedvencem :)
2010. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy ennyi ésszel? Honnan tudod, hogy nekem mennyi van? Egészen biztos, hogy hatszor annyi, mint neked.

Viktorka nekem személyes ellenségem, még 1990-ből, amikor még nem volt mentelmi joga.

De tudod mit, legyen újra a miniszterelnököd, ahogyan a fő boncmester mondta négy évvel ezelőtt, bebetonozva, legalább 15 évre, és ébredj minden reggel keserűséggel és undorral!

"By the way" nem a letámadóim, hanem a követőim hozzászólásait vártam.

2010. márc. 11. 21:32
 9/85 anonim ***** válasza:
69%

:D Teccik ez a kérdés!:D


Amúgy ő sem csinálná jobban senkinél.. Megy ez a duma hogy mennyire rossz a mostani helyzet és hogy az MSZP mennyire elrontott mindent, ahelyett hogy azt mondaná hogy "Igenis én ezt és ezt teszem az asztalra és ezt garantálom mindenkinek mert én tényleg segíteni akarok nem pedig élősködni és mindent irányítani!".

Az igazság az hogy amit mond arrol hogy az MSZP elrontott azt igazábol ő rontotta el még annó..Ugyanez ment.. ígérgetett fűt meg fát de a 80% nem váltotta be.


A Szolgenjük is milyen már? "Itt az idő" .... kb 10 éve itt az idő de csak a másik lejáratása ment eddig is..

2010. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
74%
Nekem se a szívem csücske, de gyűlölni csak akkor fogom, HA újra kormányon lesz ÉS HA folytatja az elkúúrást.
2010. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!