Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szavazol arra a pártra,...

Miért szavazol arra a pártra, amelyikre?

Figyelt kérdés
Kérem alássan nem kampányolni kell a válaszban, hanem szépen értelmesen kifejteni, hogy miért MSzP/Fidesz/Jobbik és a többi, és a többi. Ja és azt kérdezem, hogy miért arra szavazol amire, és nem miért utálod a többit. (nem, kor)
2010. márc. 13. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Ha leírnám,akkor jönne a többi,hogy milyen hülye,begyöpösödött agyú stb.vagy.Ezen az oldalon csak ez a módi megy.Kulturált vita nem jellemző.
2010. márc. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

nem szavazok senkire, mert nem tudok kire.


mszp: zsidók, lopnak.

fidesz: OV-tól hányingerem lesz, és a sok "monnyonle"-ről már a hátam közepére sem kívánnám őket.

lmp: kopogtatócédulákat hamisítottak.

jobbik: gazdasági programjuk megvalósíthatatlan, ha megvalósítanák, csődbe menne az ország és túl radikálisak.

2010. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Az LMP nem hamisított kopogtatócédulákat. A szóban forgó cédulákat nem a jelölt vagy aktivisták gyűjtötték be személyesen, hanem valamelyik kihelyezett gyűjtőponton dobta be valaki a dobozba. Hogy milyen megfontolásból történt, azt nem nehéz kitalálni...
2010. márc. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%
Mer kimonnya, hogy van cigánybűnőzés és szebb jövőőőőőőőő.
2010. márc. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
jobbik: ha csak a felét valósítják meg annak, amit a programjukban leírtak, már akkor jobbat tesznek az országnak, mint ez a mocsok banda az elmúlt 8 év alatt
2010. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ez a kérdés egyszerű. Azért, mert úgy érzem, hogy engem képvisel és egy a célunk. Ez a válasz szerintem mindenkire érvényes.


20F

2010. márc. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

"Az LMP nem hamisított kopogtatócédulákat. A szóban forgó cédulákat nem a jelölt vagy aktivisták gyűjtötték be személyesen, hanem valamelyik kihelyezett gyűjtőponton dobta be valaki a dobozba. Hogy milyen megfontolásból történt, azt nem nehéz kitalálni..."


nem hát csak egy picit

pártok a leadás előtt átnézik a cédulákat. Vajh miért nem tűnt fel a sok gyanús aláírás?

2010. márc. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%

Jobbik.


Ha semmit sem érnek el attól még Magyarok. :)

2010. márc. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolónak teljesen igaza van.

Ha olvasod a választással kapcsolatos kérdéseket, akkor teljesen mindegy, hogy kire fogsz szavazni, kapsz hideget, meleget, pedig csak a kérdésre válaszoltál.

Én még nem döntöttem, mert sajnos már nem arról szól a politika, hogy nekünk, dolgozó, vagy dolgozni akaró embereknek végre jobb legyen. Eltelt 20 év !!!!, és hol tartunk? Kivétel nélkül lop, csal, hazudik mindegyik párt. Már mindent elvettek tőlünk, nekünk nem maradt semmi, de ők egyre gazdagabbak lettek. Mindenki igért, de az igéreteket be kellett volna tartani. Ez az összes eddigi pártra vonatkozik. Jönnek az újabb igérgetők, jobbik, LMP....és mi a biztosíték, hogy ők majd betartják? Igen, lehetne adni nekik is lehetőséget, de ne felejtsük el, hogy a magyar emberre sajnos az a jellemző, hogy ahogy egy kicsit jobban megy, már el is felejtette, hogy honnan jött.

Szomorú vagyok, mert nem látok alternatívát, 20 évvel ezelőtt én azt gondoltam (biztosan hülye vagyok), hogy a gyerekemnek jobb lesz, ezzel szemben nem lett jobb, sőt...!

Április 11-ig még van pár hetem gondolkodni, és remélem jó helyre próbálom rakni az X-em.

57/N

2010. márc. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

11:15-ből kiindulva:


Én a jobbik mellé teszem a "x"-et. Egészen egy hónappal ezelőttig fidesz párti voltam. Igen, az voltam, mert nem volt alternatíva számomra. De amióta megismertem a jobbikot, elolvastam a programját, tájékozódtam velük kapcsolatban, arra jutottam hogy nyugodt szívvel rájuk szavazok.


Ebben benne van az is, hogy más kisebb pártnak esélye sincs bejutni, valamint az, hogy a két nagy párt (fidesz és mszp) számomra bizonyította mit tudnak, mire képesek.


Kedves 11:15-ös hozzászóló! Nem szabad ennyire pesszimistának lenni! Ha abból indulunk ki, hogy már egy olyan pártnak sem hiszünk, aki látszólag teljes mértékben "ember párti" és nem adjuk meg a lehetőséget arra hogy bizonyítsanak, akkor jobb biztos nem lesz.


Ha azokra tesszük az "x"-et akik az elmúlt években eljuttatták ide az országot, akkor jobb nem lesz az biztos. Ezért kell egy kicsit optimistábbnak lenni és összefogni, érvényre juttatni azt, akiben az utolsó reményünk lehet.


26/F

2010. márc. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!