Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki lenne alkalmas új miniszter...

Ki lenne alkalmas új miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Nincs saját véleményem, mert nem igazán értek hozzá, de szoktam olvasgatni és ha olvasok valamit mindig fenntartással kezelem. Szóval nem tudom, hogy Orbán jó e vagy jobb/rosszabb e mint az előző miniszterelnökök. Viszont az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ki lenne a legalkalmasabb erre a feladatra? Valami indoklás is érdekelne. Köszönöm 16/F
2015. dec. 14. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem konkrétan bármelyik háziasszony el tudná látni ezt a feladatot, akit nem kellett az elmúlt 20 évben pszichiátriai tekintetben kezelni.
2015. dec. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
Miért, akit kikezeltek a pszichiátrián, azzal mi baj van?
2015. dec. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
A mostani garnitúrán kívül szinte bárki...
2015. dec. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Én olyan miniszterelnököt szeretnék aki nem 5 autóval és 10 testőrrel képes csak vonulgatni. És elmegy vidékre a faluba a nép közé megtervezés nélkül. Olyan ember kéne aki képes felülni a vonatra és közben elbeszélgetni az emberekkel. Erre a feladatra éppen nem látok jó politikust de szerintem politikuson kívül lenne olyan személy aki jó lenne erre a feladatra. Bár én annak örülnék ha a miniszterelnök egy olyan ember lenne aki képes az ellenzékkel is leülni akár minden héten és közösen az emberekért dolgozni. Az a legfőbb bajom Orbán Viktorral is hogy ellenzéki javaslatokat élből lesöpri akármelyik oldalról érkezik. Lásd a gyermekéhezést is kikiáltották ellenzéki kampánynak és nem képesek a fideszesek és kdnpsek összefogni egy ügyért!
2015. dec. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

Ebben az országban? Orbán nagy jó.

Az értelmes emberek általában jószívűbbek és halvérűbbek is, mint az unintelligens, primitív embertársaik és mint ilyenek, nem képesek az élére állni egy olyan társadalomnak, ahol megkívánják egy vezetőtől, hogy tróger pszichopata legyen, aki bármikor kész áttaposni másokon.


Tehát ide konkrétan ilyen ember kell, mint Orbán.

2015. dec. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2015. dec. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
21%

"Ebben az országban? Orbán nagy jó.

Az értelmes emberek általában jószívűbbek és halvérűbbek is, mint az unintelligens, primitív embertársaik és mint ilyenek, nem képesek az élére állni egy olyan társadalomnak, ahol megkívánják egy vezetőtől, hogy tróger pszichopata legyen, aki bármikor kész áttaposni másokon. "


Ajánlom a zártosztályt. Aztán csapódhatsz a pszichopatákhoz, ha neked ők kellenek vezetőnek.

2015. dec. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

#8


Eléggé félreértettél engem, öcsi.

Pont azért húzok el innen, mert nem akarok pszichopata országban élni.

2015. dec. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
33%

# 4


Mátyás király!

2015. dec. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Pont azért húzok el innen, mert nem akarok pszichopata országban élni."

Menjél is mert kimentek a pszichiáterek.Ha van pénzed,segítenek feldolgozni:itt nem voltál jó helyen.Kérdésre:a régi,az Orbán marad még vagy 10 évig.Ha elmegy nyugdíjba,akkor is maradj Timbuktuban.

2015. dec. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!