Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » =>TÉNY: A Fidesz nem akar...

=>TÉNY: A Fidesz nem akar elszámoltatást! Teccik érteni? (videó-link a kommentben)

Figyelt kérdés

Hát basszus. Én nem is mondanék semmit... Nézzétek:


http://www.youtube.com/watch?v=a8qIf1wfovo


2010. márc. 24. 02:01
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Én már ezt tudtam :P
2010. márc. 24. 02:03
 2/22 A kérdező kommentje:
Én már ezt tudtam régebben de most ezzel a filmmel már azért elég egyértelmű, hogy mivan :P
2010. márc. 24. 02:05
 3/22 A kérdező kommentje:
Bocs a dupla beírásért :DD
2010. márc. 24. 02:06
 4/22 anonim ***** válasza:
8%

Ez remek. ezert nyer a Jobbik :D

Szebb jövöt!

2010. márc. 24. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
8%

NEm tom lehet e mág kopogtató cédulát leadni, én megtaláltam végre az enyémet, és a jobbiknak adnám!


Amúgy is rájuk szavazok ha törik ha szakad!


Nem kell több szélhálmos, se melegfelvonulás, se rabló kreol!


Szebb jövőt!

2010. márc. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

ezt a szart!!! nem elszámoltatni kell hanem örulni hogy elmegy már az MSZP. Eloszor a gazdasagot kellene rendbe rakni mielott allamcsod lesz!!!! Ne a multal foglalkozz hanem a jovovel. A jobbikot meg persze hogy nem lehet elszamoltatni mert nincs mit mert nem voltak meg hatalmon. szianyzik neked az hogy olyanok legyunk mint a kinaiak???? Ha nezted a hiradot akkor tudod mirol beszelek, bar tudom ti nem neztek rtl-t de elmondom azert baszogatjak a google-t hogy korlátozza a kereséseket a kinaiaknak. ezert a google at is iranyította a kinai keresoet hongkongra. erre a kinai kormány tuzfalakat allitott ra a dologra hogy a knaiak ne tudjanak azt keresni amit akarnak. Na ez a jobbik is detto ilyen szuntessuk be ezt meg azt mert nem a jobbikot elteti elmentek valahova


[link]


detto jobbik ne legyunk már buták ezt akarjátok????

2010. márc. 24. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Te atom hülye vagy (vagy egy MSZPs) Mi az, hogy nem kell elszámoltatás? Gyurcsány meg a többi féreg röhöghet a markába??? Ezt akarod??? EZT??? hát ez kész. Az ilyen emberekből az erkölcs és az igazságérzet is egyaránt kihalt.



ELSZÁMOLTATÁS KELL!!!

2010. márc. 24. 03:17
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Es te komolyan elhiszed amit az Rtlklub meg a telaviv2 lead??? Mert ha igen csak sajnalni tudlak, de csak egy pelda a durva ferditesre tölük, a Jobbik meg akarja szüntetni a 2 csatornat, es akkor az embereknek nem lesz mit nezni. Teny: a jobbik nem a csatornat csak a földi sugarzasi jogukat akarja elvenni es a tamogatasukat es helyettük ertelmes tv-nek helyet adni.De persze valoban mondott szekhazledozerolast es soval behintest Vona :D De szerintem tök jogosan. Ja es mindezt mar több mint fel eve mondta. Csak most jött kapora nekik a valasztas elött ilyen kis idövel. Na latod ez a kinai cenzurad amitöl annyira felsz, ja es ezt nem a jobbik hanem az mszp&fidesz csinalja!

Szebb jövöt!

2010. márc. 24. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

elszamoltatás az ok de nem ezen kellene lovagolni az most az ország helyzetén nem segit csak te ezt nem birod feldogni, hogy vannak fontosabb dolgok is. A jobbiknak ez a legfontosabb hogy van buzparade vagy nincs de ezek mind resztet kerdesek most valamit a gazdasaggal kellene csinalni.

azt az mszp meg a fidesz mit cenzúráz? szerinted te zseni? mindent nem? ha a jobbikon mulna lenne egy jobbiktv csatorna azt másnak nem is adna földi sugárzás engedélyt.

2010. márc. 24. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
29%
ja és a www.google.cn nem mukodik (mit tesz isten át van irányítva konkongra)szóval elhiszem amit az rtl leadott. ha te nem akkor keress rá az interneten a dologa
2010. márc. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!