Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az anyuka...

Mit gondoltok az anyuka gyermekneveléséről (videó, link a kiegészítésben)?

Figyelt kérdés

[link]

(4:20-5:30 között)


1.) Szerintem alapból nem kéne kivinnie a gyerekét, mivel (állítólag) mentális sérülést okoz a gyerekeknek.


2.) Szerintem nem helyes egy ennyi idős gyerekeket GYŰLÖLETre tanítani. Az meg főleg nem helyes, hogy minden b*zit utál, nem csak a botrányt keltő felvonulókat.


3.) Azt meg végképp nem értem, hogy azért utálja őket, mert egymásnak nemi fertőzéseket adnak át? Sok köze nincs hozzá, na mindegy, többi a videóban benne van!


2009. szept. 11. 11:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Én alapból elítélem azt a szülőt,aki felvonulásokra,politikai gyűlésekre,tüntetésekre viszi a gyerekét.A gyereknek ott semmi helye.Ha nincs ,akire hagyja a gyereket,maradjon otthon vele.A ygerek érdeke fontosabb,mint akármilyen rendezvény!
2009. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Azt gondolom hogy az ilyen anyàkbol kevesebbnek kellene lenni!

Ne ö döntse màr el,hogy 20 év mulva a kislànya kit fogad el,kit nem.

És ne ugy nevelje,hogy bu.ik,hanem homoszexuàlisak.

Nem csak tràgàr beszéde van,de làtszik,hogy inteligencia szintje nagyon lennt van...

2009. szept. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

várjatok, majd lehet idővel ben éz a ló az ablakon... =)

akkor játszanám vissza nekik ezt a felvételt.

A gyerekeket ne keverjük bele ilyesmibe, úgysem fogja fel, azt hiszi talán jelmezbál.

2009. szept. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
Megdöbbentő. Elszomorító. Milyen idős ez a kislány ? Miért kell tudnia ebben a korban, hogy mi a homoszexuális szó jelentése ? Miért nem babázik vagy játszik valamivel otthon ?
2009. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
tényleg elszomorító, hogy ilyen csúnya szavakra tanítja a gyerekét egy anya...én biztosan nem így fogom, de azért álljunk már meg egy percre... a riporter szerint melegnek kell nevelni a gyereket is? én is meg fogom neki tiltani, hogy olyannal barátkozzon...csak normálisan, kultúráltan lesz neki elmagyarázva, h miért...
2009. szept. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szóval sem mondta a riporter, hogy melegnek kellene nevelnie. De attól még lehetnek meleg barátai, attól ő még ugyanúgy hetero marad. Sőt, elég sok hetero ismerősöm van (én is hetero vagyok), akinek vannak meleg barátai. Jelentem, még élek és nem lettem meleg.
2009. szept. 11. 17:54
 7/14 anonim ***** válasza:
38%

Jézusom... elkeserítő...

Végignéztem az egész videót, a végén főleg megdöbbentem, amikor a svéd srác azt mondja, hogy náluk a meleg-ügy nem probléma. Mennyivel jobb ott! Igen, ez Magyarország. Gyűlölni mindent.

Az a nőt meg... eh... milyen ember az, aki ilyenre neveli a gyerekét? Meleg vagyok, de a heteroszexuális ismerősöimnek sem jutna ilyen hülyeség az eszébe (kivétel azért akad sajnos). Egy gyerek nagyon befolyásolható, valószínűleg egy életen át ezt az eszmét fogja hangoztatni... Szomorú.

2009. szept. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
56%

Lehet, hogy nem tetszik, amit írok, de én sem szeretem a homoszexuálisokat. Nagyon megviselt, amikor egy kedves barátnőm azért távolodott el tőlem, mert ennek hangot is adtam, és nem merte bevallani, hogy leszbikus. Nehezen tettem túl magam rajta, több, mint egy évbe telt, mire a régi szeretettel tudtam írni neki.

Nem kötelező szeretni a másságot, de - itt jönne a demokrácia, ha lenne - , ha nem szeretem a melegeket, akkor nem megyek oda. Azt mondom, hogy én nem , de attól még nem bántom azt, aki igen. Ha én elvárom, hogy az én értékrendemet tartsa tiszteletben az embertársam, akkor én is tartsam tiszteletben az ő értékrendjét.

2009. szept. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Salx Narval ***** válasza:
47%
Nem gyűlölöm a melegeket, teljesen más okok miatt van ellenszenvem. De ez most a kérdés szempontjából lényegtelen.Én elítélem azokat az embereket, akik elmennek, egy mások által rendezett felvonulásra,mocskolódni,zavargást kelteni.Az értelmi szintjük is nyilvánvaló.A gyermekes anyukára mit mondjak,hát szerintem elég volt az a pár mondat amit mondott és maga a tény, hogy a kislánya is vele volt.Mindkét táborban vannak provokatív elemek, ez nagyon megnehezíti a békés egymásmellet élést és nem kedvez a toleráns embereknek.Azoknak, akiket nem a gyűlölet fűt.
2009. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Salx Narval ***** válasza:
31%
Az utolsó vagyok. Azt elfelejtettem leírni,hogy a riportert is elítélem, a gyermekkel készített riport miatt.
2009. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!