Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért használnak fel a pártok...

Miért használnak fel a pártok gyerekeket a kampányaikra?

Figyelt kérdés
Nem mostani keletű az a jelenség,hogy a politikai pártok kiskorú,egészen kicsi,kisded,vagy éppen kisiskolás gyerekeket használnak fel,a kampányukra,vagy egyéb politikai propagandára. Az évek óta megszűnt (Hála Istennek) SZDSZ például egy 5-éves kisfiút mutatott be,akit Kovács Pistinek hívtak,és vélhetően nagy liberális szimpatizáns. De miért egy 5-éves kisfiút?! Akinek fogalma nincs a politikáról,sőt még a körülötte zajló egyéb dolgokat sem nagyon érti. Miért kell,egy kisgyereket ebbe bele vinni? Mondjuk a néhai SZDSZ-től nem is csoda hogy kisgyerekekkel politizált,amikor a pedofil botrányoktól lett tőle híres a média. És a szintjük is talán az óvodás gyerekével volt azonos. Álom világban éltek,és rengeteg ostobaságot,és kárt csináltak az országnak. De most nem is erről lenne itt mostan szó. Nézzük a jelent. Most egy pár napja meg jelent a Tv-ben egy éppen hatalmon lévő kormánypártnak a kampánya,hogy a Magyar reformok működnek. És benne két iskolás korú gyerek,egy apa,és egy anya szerepel. Ez a CS.O.K-ot vagyis (Családi Otthon teremtési Kölcsönt) hirdetik. A másik pedig a növekvő családi adó kedvezményt mutatják,ahol egy kopaszodó középkorú férfi magyaráz,és a háta mögött a háttérben a konyhában egy tündéri kinézetű kisfiú éppen tejet iszogat,és a középkorú nő,aki feltehetően a gyermek édes anyja,mosolyog. Azt megértem hogy családi adó kedvezmény,meg azt is hogy családi otthon teremtési kedvezmény. De miért kell majdnem minden politikai reklámban,és hirdetésben propagandában gyerekeket mutogatni? Ez már politikai pedofília,amit csinálnak! Hisz a Gyermek,még nem is szavazhat. Fogalma sincs a politikáról,de még a politikát közelítő dolgokról sem. Még a történelmet is éppen hogy csak tanulja. Akkor minek gyerekeket,és pláne kicsi gyereket ebbe bele vinni? És miért pont egy tejet ivó,kimondottan aranyos,tündéri kisfiút mutatnak a FIDESZ kampányban? Miért nem inkább,egy elhízott,nagy hájas 30-év körüli nagy hasú,alkoholista férfit aki éppen az Aldiban leárazott Kőbányait issza,vagy a zacskós bort,és sárga fényvisszaverős mellényben van. Mert szerintem egy dagadt,koszos munkás ruhában lévő,alkoholista alak,aki éppen a lepusztult panel lakás konyhájában vedli a leárazott Kőbányait,vagy zacskós bort,jobban nézne ki,vagyis hitelesebb lenne,a jelenlegi kormányhoz.

#gyerek #Miért mutogatnak #a kampányokban?
2016. febr. 24. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Például Rákosit is gyerekekkel éljeneztették. Pont azért mert a gyereknek még nincs fogalma az egészről, hanem bármit megcsinál amire a felnőtt szépen megkéri. Így sikerült Rákosit is éljeneztetni velük. Vagy nemrég a Kormányablakot, hisz nem volt fogalmuk arról hogy ott valójában egy csomó indokolatlan lenyúlást fizetnek be még a saját szüleik is.

Amikor én voltam gyerek, az osztályunk kiállt a vonuló szovjet harckocsi kovboj mellé és éljenezték a "felszabadítóinkat". Azért nem "éljeneztük" igét írtam, mert nekem a szüleim és a többi felnőtt mindent elmondott a valóságról, a szovjet banditák által megerőszakolt több százezer nőről és gyereklányról.

2016. febr. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fidesznél a nagycsaládos családi propaganda van.

Ezzel akarnak szimpatikusak lenni.

2016. febr. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nyilván a külvilág felé, a gyerek egy közvetítő erő, ami néhány embert megvezet.

Annak idején volt úgy 7 évvel ezelőtt egy zsíros kenyeret evő gyerek a plakátokon, adomány címszó alatt. Úgy állították be a dolgot a mocsadékok mintha ismeretlen lenne a gyerekkoldulás, éhezés. Persze ha egy felnőtt embert lát a dolgozó ember a plakáton, aluljáróban ülve lefotózva, annak a kutya se adományoz.

2016. febr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Barika! "Mondjuk a néhai SZDSZ-től nem is csoda hogy kisgyerekekkel politizált,amikor a pedofil botrányoktól lett tőle híres a média" Ezt alátámasztanád valamivel (de ugy tényekkel!!!)?
2016. febr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj. Az ő jövőjükről van szó.

Éppen, hogy a fiataloknak kellene jobban politizálniuk, nem pedig a nyugdíjas öregasszonyoknak, akik ott csápolnak Orbán meg Gyurcsány fellépéseinél.

2016. febr. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Akkor félreérthető voltam.

Én nem szeretném a gyermekeimet beoltani.

Majd akkor maximum, ha ezzel kapcsolatban is megvoltak a kutatások, tesztek.

De akkor sem biztos.

Eddig sem adattam be nekik mindent, ami nem kötelező.

De úgy hallottam, h ezek a mutálódott covid fajták, nevezzük őket bárhogy, a gyerekekre is veszelyesek, nem úgy viselkednek, mint az első, vagy második hullámban, hogy tünetmentesen átmegy rajtuk.

2021. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Hatos vagyok.

Ezt nem ide akartam😆

2021. ápr. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A gyerekek ijesztgetésével lehet a szülőket befolyásolni/irányítani.

Minden normális ember csak a legjobbat akarja a gyerekének.

Az a dolog másik fele, hogy a logikus gondolkodás (még) nincs tiltva. Az, hogy Magyarországon a polgárok tetemes része elhiszi a kormány-propagandát, eléggé elkeserítő, de ez van.

2022. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!