Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Milyen az a...

Jobbikosok! Milyen az a Bahamázás?

Figyelt kérdés

Vannak a Jobbikban olyan emberek, akik nem oda valók. Miért nem szűri ki ezeket az embereket a Jobbik? Miért van még mindig benne? Miért nem pucolják ki az IT-ket is, ahol a fiatal felnőttek korruptabbak és furfangosabbak, mint egyik-másik MSZP-s vagy FIDESZ-es!?


Légyszi ne anyázásba merüljön ki a vélemény nyilvánítás! :) Köszi



2016. márc. 11. 15:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt erősen kétlem, hogy bárki is felül tudná múlni a Fidesz meg az Mszp gazembereit :D
2016. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
2016. márc. 11. 16:05
 3/9 anonim ***** válasza:
1:))) versengünk, versengünk, ki a ganébb politikus
2016. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én nem látom, hogy mért ne mehet egy képviselő, vállalkozó nyaralni a családjával tíz napi utazás kevesebb, mint 300.000 Ft-nál kezdődik. Egy családnak, akár 500.000 Ft-ból is megoldható. A Fidesznél pedig hány csalódott párttagot lehetne találni? Pl.: Ángyán József nevét nem kell említenem?

Vadászat meg ma népszerű sport az országban, ha valaki ért hozzá komoly pénzeket szerezhet. Kollégiumi szobatársam emlegette, hogy egy hétvégén kiszolgáló emberként 10 ezreket kapott.

2016. márc. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Azért úgy gondlom egy átlag ember nem engedheti meg magának az 500ezres kiruccanást évente.

Igen igen a fidesz is ezt csinálja, meg az mszp is, sőt, csak antikának ugye nincsen saját háza, senki nem tudja miben dolgozik, mit ténykedik emellett, ahogy a drága feleségéről sem. Plusz egy önkormányzati lakásban élnek. Azért ne mondja nekem azt senki, hogy nem megélhetési politikus... de akkor azért érdemes elgondolkozni azon, hogy akkor miről beszél a legtöbbet a Jobbik. A korrupcióról. Antika pedig mikor még kunszentmártonban volt Jobbik elnök, akkor megígértette az egyik polgi jelölttel, hogy adjon neki csak úgy egy 500ezret fizető állást, pedig az a polgi jelölt köztudott komcsi volt..


Ilyenkor mi a p**csa van?? Mit vizsgált ki a Jobbik? Mert még mindig ott pöffeszkedik a nagy s**ggével és lfszt nem csinál...

2016. márc. 14. 14:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Én azon csodálkozom csak, h sokan tényleg elhiszik, a Jobbik jobb mint a Fidesz vagy az MSZP. De, h ezt miből gondolja mindenki, azt nem tudom. Onnan, h a Jobbik ezt állítja magáról?
2016. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Vannak kötük jó emberek, akik valóban minden követ megmozgatnak a jóért. Fideszestől, mszp-stől ilyet még nem láttam. De ezek az emberek, akik nem a saját jövedelmükért teszik, hanem a közegért és minden másért, azok nem fgnak sorba állni meg alkudozni. Én így hiszem.


A Jobbik az igazság oldalán áll. de addig, amíg ilyen emberek vannak benne mint sós anti vagy a cipőbe köpködő hülyegyerek, addig a jó emberek cselekedetei elvésznek, hiteltelenné válnak. Miért nem látja be ezt a Jobbik? Miért nem selejtez??? .....miért??

2016. márc. 14. 15:06
 8/9 Helyzi válasza:

A Jobbik az egyeduli part aki megszuntetne a mentelmi jogokat, igy barki kivizsgalhato lenne aki korrupcios gyanuba keveredik. Be is nyujtott errejavaslatot amit leszavaztak. Ugye ha egy part ellenzekbe van az ertelemszeruen magaval hozza azt is, h nincs erejuk atverni egy-egy torvenyjavaslatot az orszaggyulesen. Ok voltak azok akik mondtak, h ne csak a kepviselok, hanem csaladtagokra is terjedjen ki a vagyonnyilatkozati kotelezettseg. Eredmenye mint az elozonek. Ettol fuggetlenul az osszes kepviselo benyujtotta csaladtagjaiet is jelezve, h komolyan gondoljak ezt igye Roganek( meg senkimas) nem tette meg.

Nemertem az itteni embereket, hogy lehet ilyeneket mondani, h miert csak ezt meg azt mondja. Mi mast tehetne? Modositson alkotmanyt 2/3tv ugy,hogy a kepviseloik csak a 198 fos OGY 21% rakjak ki. Egy egyszeru tv megalk/mod. Is 50%+1 kell. Addig meg nem tudnak mast csinalni, mint kritikat megfogalmazni. Ok meg nem adtak senkinek se okot arra, h ne bizzanaka bennuk amiket ti kopkodtok aza media desti le. Ugyanaz a media aki egy szot sem szol arrol, h mikor a Jobbik bevonult es elfoglalta a pulpitust a foldtorveny elfogadasakkor akkor kitiltottak oket egy honapra a Parlamentbol. 1,1M ember altal megvalasztott jogszeruen mukodo part kepviseloit akik ezen emberek akaratat reprezentaljak egy demokraciaban egy honapra kitilttjak tehat nem tudnak szavazni felszolalni velemenyezni tamogatni ellenezni stb...

Korrektnek tartanam ha olyan emberek tennenek fel kerdeseket akik legalabb veszik a faradsagot es elolvassak egy-egy part valasztasi programjat nem csak "velemenyuk" van...

En elolvastam 2010ben is az osszeset 2014 sajnos csak a Jobbiket tudtam mert a tobbi part arra nem vette a faradsagot, h osszeallitson egyet. Ide tudnam meg sorolni a valasztast megelozo jelolti vitak elmaradasat stb. Akkor lehet egy vita konstruktiv, ha az allaspontjainkat utkoztetjuk es tenyekrol vitatkozunk jogszabalytervezetekrol, azok elfogadasarol stb. Mert ez partok dolga a tobbiek meg ne ide irkaljanak demagogizalni hanem nezzek meg a fokuszban a KgBelat meg a Habonyarpit hisz ezen szomoru orszagban ilyen 0 "hirekkel" lehet emberek velemenyet kialakitani es valasztasokat megnyerni..

2016. márc. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igazad van azzal, hogy a celebek jobban érdeklik a népet, mint a töri vagy a valóban fontos dolgok. Mert azon nem kell gondolkodni, agyalni, csak nézni. Ez egyszerű. Elképesztően buta embereket szült ez a nemzet az utóbbi 70 évben. Gondolkodni nem akarnak, nem mernek, félnek mindentől, semmi indittatásuk nincs az élet felé, mástól várják a csodát meg a segítséget. Mindemellett máskat kolnak saját hülyeségeik miatt, mindenki hibás csak ő nem, ők nem. Az én nagymamám pl ebben nőtt fel. Kuss volt a neve, viszont megvolt mindene, csak a s**ggét kellett riszálnia meg jó családba házasodni. A pletykáknak elég volt ha a felét hallotta csak meg, abból elvett, hozzátett és egy új történet kerekedett. Neki ez a világ, ma is. És nem csak falun, nem csak vidéken, hanem mindenhol. Pesten pl ha kevés az ismerős, akkor ott az Édes Élet meg a többi celeb só, amiben bohóckodnak és ezen el lehet csamcsogni meg panaszkodni az orvosnál, a piacon vagy a boltban. Ez az életük. Nincs benne ambíció, elég a közepes kispolgári élet, majd kialakul, az én szavazatom nem számít, úgysem én döntök, nincs lehetőség, ebben a városban nincs élet, kiöregedő város, úgyis meghalunk, ha megérem, stb. A magyar mentalitás már a megalkuvásról szól és a beletörődésbe. Már nem harcolunk, nem küzdünk, helyette félünk, kussolunk és tűrünk. Olyan csodálatos nem? Mindig Széchényi szavai kavarognak bennem ilyenkor, mikor magyar magyart ver, meg mikor egy fuldokló öreghez hozzá sem érnek, nem segítenek, hogy „Minden nemzetnek olyan kormánya van, aminőt megérdemel. Ha valami oknál fogva ostoba vagy komisz emberek ülnek egy bölcs és becsületes nép nyakára, akkor a nép azokat a silány fickókat minél hamarabb a pokol fenekére küldi! De ha egy hitvány kormány huzamosan megmarad a helyén, akkor bizonyos, hogy a nemzetben van a hiba. Akkor a nemzet aljas vagy műveletlen!” (Gróf Széchenyi István)"


Hát nem buta és ostoba? :(

2016. márc. 18. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!