Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ilyen csapnivaló kormányzás...

Ilyen csapnivaló kormányzás után, miért mondja még majdnem mindenki azt, hogy 2018-ban is a Fidesz fog nyerni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nem lenne jó. Indok?

2016. márc. 29. 09:10
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

21: szerinted van olyan part, amelyik egy sulycsoportban van veluk? Megha lenne egy kozel azonos erossegu akkor is felejuk lejt kicsit a palya, de ilyen part a fasorban sincs.

Se a Jobbik se az MSZP nincs fele olyan eros sem, a tobbi partocska meg komolytalan.

2016. márc. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
A Conducător CSOKolózik, rizsát csökkent, stadiont épít, Olimpiát szervez, nyugdíjat emel, szabadságharcot vív, és lám, meg is van a 2/3.
2016. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"nem csapnivaló a kormányzás, csak a maffiabaloldal nyüszít, mert nem lophat jelenleg."

Lopnak így is, ne aggódj, csak máshogy...


Egyébként addig a Fidesz fog nyerni, míg nem lesz egy másik alternatíva. Mert jelenleg a baloldal gyenge, a Jobbik meg nem fog nyerni, mert a Fidesz kifogja a szelet a vitorlájából.

2016. márc. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Többek között ezért: https://www.youtube.com/watch?v=OZCyEHzdNys


Tudom, régi dolog, de 2002-ben, amikor a Fidesz átadta a kormányzást az MSZP-nek, akkor még stabil gazdasági növekedést tudott az ország felmutatni, ilyen téren a 2004-ben EU-hoz csatlakozó országok csoportján belül az első helyen voltunk fejlettség tekintetében. 2006-ra vártuk az Euró bevezetését (ezt a baloldal is elismerte)


2002-től azonban megindultunk a lejtőn, pedig akkor még nem is volt gazdasági válság. Leépült az ország ipara, gazdasága, az államadósság soha nem látott mértékben az egekbe szökött, pedig 2002-ben még csak 50% körül volt. 2006-ra már gyakorlatilag romba dőlt minden. Ezt maga Gyurcsány Ferenc is megerősítette az őszödi beszédben. A baloldal minden tekintetben tönkretette az országot. És ebből nem kér többet a nép, szerencsére.


Meg lehet nézni a számokat is, 2010-től újra van gazdasági növekedés. Jelenleg az ország összes gazdasági mutatója jobb, mint a baloldali kormányok idején.


A baloldal kizárva, marad a két jobboldali párt, a Fidesz és a Jobbik. A Fidesznek vannak szar húzásai, de valamiért még mindig jobbnak érzem őket mint a túlzottan radikális Jobbik. Viszont az ország érdekét az szolgálná a legjobban, ha Fidesz és a Jobbik nem ellenségeskedne, hanem egymást meghallgatva igazgatná az országot. Én 2018-ban örülnék egy Fidesz-Jobbik koalíciónak. Szerintem a sok közül ez a legjobb alternatíva.

2016. márc. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Nem tudok róla, hogy akik szerint csapnivaló a kormányzás, azok között lenne egyetlen olyan munkavállaló is,aki a különböző kedvezményekből bevezetésük óta zsebébe maradt összes többletet önérzetesen nem vette volna fel, vagy netán jótékony célra fordította volna. Vajon mennyire etikus egyik kézzel zsebre tenni a juttatásokat, másik kézzel meg öklöt rázni arra, aki biztosítja?
2016. ápr. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, milyen csapnivaló kormányzásról beszélünk?


Mihez képest, Mo. előző kormányaihoz, vagy más országok jele kormányzásához?


"Indok?" ?

2016. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Nem olvasom el a sok majom es nem majom irjalasat. En nem tudom ki mondja ezt es kinek de en rajuk szavazok legkozelebb is. Se seggnyalo nem vagyok - ez a szo oly divatos minden oldalrol - se semmi. Egyszeruen unom hogy kormany valtasra bazirozik mindenki holott ez az oka az irszag toporgasanak. Egy kormany se tudta vegig vinni a peogramjat. Ez olyan kicsiben mintga en vezetnem a gazdasagit egy birtokon bizonyos modszerekkel ami a parasztoknak vagy tetszik vagy nem. Mondjuk azt hogy NEM. Erre levaltanak es jon a masik mindjuk a tesom. De ő is barmit csinal mindenkinek baja van. (Ja! Az hogy dolgozni kell es nem pedig szabadsagot adunk nekik a tesommal) de visszahoznak engem inkabb en csinaljam. De ne igy se jo inkabb a tesom. Nos ha egy gazdasagot igy mukodtetnek az nem fog mukodni. A parasztja csak all es obegat es joguk van ki tenni hol engem hol a tesom... De nem a parasztja nem tudja hogy kell egy gazdasagot vezetni se egy orszagot. Megis miattuk all a folyamat ahelyett hogy hagynank dologzni valamelyik partot. És talan fejlodnenk. Nem lennenek ertelmetlen valtasok az ertelmetlen kormaby valtasok miatt.
2016. ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szóval Orbán Királyságot kéne létrehozni azt mondom emberek. :D
2016. ápr. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
Szerintem is a Fidesz fog nyerni...az indok pedig: az ellenzéki pártok gyengék,hiteltelenek!
2017. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Nem az az indok, hanem az, hogy a magyar választók eget rengetően hülyék. Különben 26 éve megtették volna azt ami még most sem várható: tényleges rendszerváltás.
2017. jan. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!