Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem tartod/tartod...

Miért nem tartod/tartod esélyesnek győzelemre a Jobbikot 2018-ban?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 11. 09:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
Akkor rajta ne csak a szád járjon, mondj is valami értelmeset.
2016. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
61%

"Jó akkor felőlem nevezd aminek akarod. De mi is a problémád tulajdonképpen?"


Nekem? Semmi.

A ti problémátok, hogy ilyen primitív hőbörgéssel nem fogtok előrébb jutni.

Legalábbis addig, amíg a magyar társadalom megőrzi a jelenlegi, viszonylagos józanságát.

Mert ha itt többségbe kerülnek a 19%-oshoz hasonló degeneráltlelkűek, akkor végleg befellegzett az országnak.

2016. ápr. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
92%
Amíg az emberek igénye megálll a rezsicsökkentés, migránscsökkentés szintjén, és mindezek mellett lehet hőbörögni és tüntikézni a lerohadó eü, oktatás, szoc. háló miatt, (a tipikus évezredes szokás: cirkuszt, kenyeret) addig itt nem fog hatalomra kerülni értelmes társaság.
2016. ápr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
78%
28#: nem, ez a ti problémátok amíg csak az megy hogy "mindenért a kormány a hibás, mindent szarul csinálnak"
2016. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 A kérdező kommentje:

24. leírtam, csak neked nem tetszett. És azt is leírom, hogy a jobbik ugyanúgy fog választást nyerni, ahogy 2010-ben és 2014-ben. :D

A 26-osnak meg csak gratulálni tudok. Szerinte ilyen pitiáner, "tisztán látó" emberekre kéne bízni az országot, mint 19%-os buta haverja.

Úgy egyébként, ha meg a jobbikot a politikusairól kell megítélni, akkor látogass el morvai nagysasszony és vona uraság budai villáiba. Ott kezd a kijózanodást!

Éscsak, hogy tudd, Morvaiéban voltam, a szobalány vezetett körbe.... :D Persze a tiszta és tisztességes párt dumával mindenkit belehet etetni, ugye?....Wake up!

2016. ápr. 11. 12:15
 26/64 anonim ***** válasza:
14%
Én fideszes vagyok nem jobbikos, nem érdekel mit csinálnak vagy éppen mit nem.
2016. ápr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:

Mert a fidesznek több szavazója van, de szerencsére a baLOLdal már nem fog labdába rúgni.


Jó lesz nektek elnöknek pl. a szanyi is! :D

2016. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem, ha 2018-ban még nem is, de 2022-ben már esélyes a győzelemre. Én nem lennék pesszimista a Jobbikkal kapcsolatban, és miért nem?

Mert őszintén szólva az embereknek már a t.ke kezd tele lenni a Fidesszel. Egy ideig lehet még csinálni ezt a tessék-lássék kormányzást, de előbb-utóbb azért csak kiütköznek a valós problémák. Napi szinten bukik ki egy korrupciós ügy a palackból. Az egészségügyben már most borzalmas várólisták vannak (fogtömésre 1,5 hónap - saját tapasztalat), az oktatásügy gondokkal küzd, a rendőrségnél is vannak problémák, és szinte minden területen, amire az államnak pénzt kéne áldoznia. A Fidesz nem fogja ezeket a problémákat megoldani, legfeljebb látszatintézkedések lesznek, de éppen ezért fognak súlyosbodni. Milyen problémát oldott meg a Fidesz? A devizahiteles kérdést megoldotta? Nem. Jött a forintosítás hosszú huza-vona után, és napi árfolyamon. Előtte hónapokig pofázták, hogy nem lesz napi árfolyamon forintosítva. Most annyi változott, hogy az emberek nem devizában, hanem forintban vannak eladósodva. A söralátét méretű adóbevallás megvalósult? Mindenki szemét kiszúrták egy szja-csökkentéssel, közben a munkáltatód ugyanannyi pénzt fizet az államnak a fizetésedből, mint amennyit neked ad, és te meg minden után fizetheted a 27%-os áfát. Így oldották meg. Az emberek a saját bőrükön tanulják meg, hogy a Fidesz nem jó, és nem tudja a problémákat megoldani. Egy ideig még erős marad, de ezt az erőt nem fogja tudni megtartani sokáig. Ahhoz teljesítmény is kéne. Ebben a helyzetben valakinek át kell vennie a kormányrudat. A baloldal azért nem esélyes, mert ugyanazok a hiteltelen figurák vannak ott, akik eddig - róluk is tudjuk, hogy nem tudnak kormányozni. Ki marad? A Jobbik és az LMP. Ezek közül a Jobbik az erősebb. És szerintem egyre több Fideszből kiábrándult szavazó fog átpártolni a Jobbikhoz.

2016. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:

Jobbik se lesz jobb, mint a FIDESZ.. Sőt.. Ilyen szélsőséges párt inkább ne.. Akkor inkább LMP.. bár azok meg nem értenek hozzá... Orbánék Gyurcsányék.. értenének..., hiszen nem hülyék.. okosak ők... csak, hát szarnak bele és inkább maguknak csinálják a dolgokat, nem másnak.


Igazából a legcélszerűbb, ha új arcok jönnek (akár a mostani meglévő pártok nevei alatt...) és a mostani emberek szépen elmennének melegebb éghajlatra.


Szóval frissüljön az egész bagázs... Fiatalokat nyomjanak be...Akár akik a nem távoli múltban végeztek ilyen szakokkal az egyetemeken, hiszen bőrükön tapasztalták a problémákat. Talán ez jó megoldás lenne.

2016. ápr. 12. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
+ Én bedobnék nekik egy olyan, hogy legalább évente változtatni lehessen a dolgokon. Megszavazzuk őket 4 évre rendben van. 2/3 od kapnak rendben van. Bár így mindent megtehetnek a többi párt beleegyezése nélkül és szétbarmolhatják az országot 4 év alatt elég durván.. még 1 év alatt is de.... minden évben legyen lehetőség ellenzéki pártoknak kezdeményezni egy olyan lehetőséget, hogy A meglévő kormány "Maradjon vagy menjen" amit bizony az emberek fognak majd megszavazni ÚJRA! Így ha az egy év alatt alul teljesítenek akkor mehetnek a levesbe... :)
2016. ápr. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!