Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Budapesti koncerteken lehetség...

Budapesti koncerteken lehetséges terrortámadás? Vagy szerintetek hol lehetne? Egyáltalán esélyesnek gondoljátok?

Figyelt kérdés

Mikor Párizsban volt a lövöldözés a Bataclanban és az Eagles of Death Metal játszott, én azon az estén az Akváriumban voltam Irie Maffia koncerten. Eléggé megviselt, mert úgy gondoltam, hogy akár én is lehettem volna ott, vagy ha aznap estére nem Prizsba tervezik, hanem Bp-re ugyanezt, akkor nekem is átkellett volna élnem azt.... sőt ha odaszülettem volna, valószíűleg ott is lettem volna, mert hogy nagyon szeretem azt a a zenekart. Na mindegy, szóval azóta parázok egy kicsit.


Nagyon koncertrejárós vagyok, még a robbantásoktól nem is annyira félek, hanem attól, hogy egy koncert félbeszakad a lövöldözésektől...Maga a terror, a fenyegetettség, a halálfélelem érzésétől. Szerintetek ha Bp-re terveznének lehetne, hogy pl az Akváriumban vagy a Budapest Parkban hajtanak végre merényletet népszerű hazai zenekarok koncertjein?


egyébként maga a kérdés is foglalkoztat, hogy egyáltalán Bp lehetne e célpont tekintettel arra, hogy itt kapcsolataik, segítőik nem hiszem, hogy annyira akadnának.


2016. ápr. 6. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

mindannyiunkat terrortámadás ért múlthéten


neked nem dobták be a postaládádba milyen szépen virágzik viktória?

2016. ápr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

A terroristáknak csak eszköze a támadás. Céljuk az, hogy félj tőlük, amit úgy látszik, el is értek. Mivel alattomosan támadnak bárhol, bármikor, védekezni is nagyon nehéz ellene.


Az isis szemszögéből ellenséges terület vagyunk, úgyhogy nálunk sem lehet kizárni semmi lehetőségét. Nem szabad ellenőrizetlenül beengedni az embereket az országba, nem szabad fegyvert, robbanóanyagot engedni behozni.

2016. ápr. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Bárhol lehet, de nagyobb az esélye, hogy elüt egy autó vagy rádzuhan egy repülőgép.
2016. ápr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is megfordult ez a fejemben,csak én szigetre megyek majd.Mindenesetre emiatt biztos nem fogok itthon maradni!Hát nézd...teljesen nem lehet kizárni,de szerintem kicsi az esélye!
2016. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenki nyugodjon meg!

A CIA közlése szerint Magyarországot NEM FENYEGETI az Iszlám Állam!!!

Amit Orbánék mondtak, hogy minket is fenyegetnek a terroristák, egy újabb hisztériakeltés, semmi alapja nem volt!

2016. ápr. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

túl kevés hozzá a hazai muszlin állomány

nálunk nincs olyan segély rendszer mint nyugaton hogy minden csóró paraszt vallási hü'e megéljen így kevés embert lehet rá venni hogy rombantsa fel magát

igazából nálunk az életképesek tudnak fenn maradni azoknak meg nem éri meg a szenvedést

2016. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!