Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A MTVA mégis mire költi azt a...

A MTVA mégis mire költi azt a sok pénzt? Mert a M1 élő még mindig nem működik Firefox böngészőben?

Figyelt kérdés

Persze értem én, hogy kell a egzotikus nyaralás meg a gyereknek sportmotor meg a nyaralóba ivelt tévé (közpénzből persze), de ez akkor is kicsit sok, hogy nem tudom nézni firefoxból a nyamvadt mediaklikket (aminek ráadásul mobil változata sincsen)...


biztos kevés volt a pénz? Kellett volna még pár millárd, hogy megcsinálják firefoxra is, vagy hogyan megy ez?


Érdekes módon a mutyiforintok MINDIG maradéktalanul (sőt, 100%-on felül) célba érnek.


2016. máj. 4. 20:38
 1/3 tomika36 válasza:

Nem úgy van az! Gondolom xp-t használsz, amire a böngésződ már nem frissül minden téren. Vagyis az adobe flash playereddel lesz valószínű probléma, mivel xp alá (fejet hajtva a microfosnak) nem fejlesztenek tovább. Megoldás: régi gépre linux xubuntu vagy lubuntu (ingyen), újabb gépre magasabb szintű win (persze nem ingyen)

Én már megúntam a windows hülyeségeit, áttértem a fen leírt op rendszerekre és nem bántam meg! Ingyenes, sűrűbben frissít, hasít, stabil! Ja és a windowsos programjaim is mennek rajta a wine emulátorral (ami szintén ingyenes az ubuntu szoftverközpontjában, mint oly sok minden más).

Tehát rajta telepítsd! Lehet, hogy eleinte kissé furcsa lesz nem mondom, de rá fogsz jönni, hogy milyen jó. Példa rá: windows alatt 2-3 hónap múlva már feszengsz, hogy miért tölt be 5 perc alatt a géped, amikor friss telepítés után 1 perc is sok. És utána is csak kerreg a winyó és csak kerreg. Na linux alatt ez nincs! Két éves telepítés után is úgy megy mint friss telepítés után. Gyors betöltés, utána meg kialszik a winyó, amíg nem kap feladatot. Bejön az "asztal" és már indítod is a kellő alkalmazást.

2016. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

windows 7 van


ja és nem megyek át semmilyen linuxra, mert arra nincsenek azok a programok, amikkel dolgozom.


mindazonáltal azon kevesek közé tartozom akiknél nem áll meg a tudomány attól, hogy "nem vindóz" valami.

2016. máj. 6. 17:46
 3/3 A kérdező kommentje:
kérdés visszavonva....megcsinálták az oldalt...telefonra is!
2016. máj. 9. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!