Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek a Kétfarkúku...

Mi a véleményetek a Kétfarkúkuryapártról és mogácsról?

Figyelt kérdés
2016. máj. 5. 06:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Tök jó, hogy van ilyen. Még nem sikerült kitalálnom, hogy etikus-e rájuk savazni, mindenesetre jó alternatíva azoknak, akik azért maradnak távol a szavazásoktól, mert "nincs kire".
2016. máj. 5. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Csak mélyítik a válságot.
2016. máj. 5. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos Ma már az egyetlen "párt", amiről elhiszem, hogy azt akarja csinálni, amit mond.

Már csak a jó nő felfogó gát és az örök élet ígérete miatt is szavaznék rájuk. Ráadásul még hiteles is a Mogácstól, hiszen keresztény. 😊

Egyébként szerintem mindenki, aki adót fizet, jobban viselné talán ezt a sok ordenáré lopást, sikkasztást, miközben a dolog ugyanaz maradna, de ha mégis egyszer egy politikus tényleg azt mondaná, hogy én azért akarok politikus lenni, mert rohadt sok pénzt akarok keresni, és ha ezzel megvagyok, akkor hajlandó vagyok még értetek is tenni valamit.

Az külön tetszett, hogy a KálmánOlgából úgy csinált hülyét, hogy az észre se vette

2016. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
jelen pillanatban, nálam magasan vezetnek. A humor, nálam mindig nyerő volt.
2016. máj. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Régen mikor párt meg minden Függetlenek voltak akkor jó volt. Mostanában nagyon neoliberális lett
2016. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lehet humor nélkül elviselni a létezést. Szerintem gyógyító és életmentő szerepük van.
2016. máj. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem azzal van bajom, hogy a Fideszt figurázzák ki, hanem azzal, hogy csak őket. A baloldalhoz hozzá sem nyúlnak.
2016. máj. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mé'? van baloldal? hol?
2016. máj. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

# 7/8 Időpont ma 08:32


Akkor szemezgessél szépen :-)


[link]

[link]

2016. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Pontosan. Legutóbbi bejegyzés:

2015.03.17

Előtte:

2014.09.30


Régen még függetlenek voltak, ma már nem

2016. máj. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!