Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Rubovszky Viktor nem engedi...

Rubovszky Viktor nem engedi Áder János történetről vélemény?

Figyelt kérdés
Az indexen olvastam és láttam a videót, ahol Rubovszky György beszélget arról, hogy Viktor nem szeretné, hogy Áder Jánost válasszák meg köztársasági elnökké. Minden szimpátiám Áder János Elnök Úré, azonban nem értem a média felháborodását. Az emberek jelentős többsége azért választotta a Fideszt kormányzó párttá, bevallom én is, mert Orbán Viktor vezeti. Orbán Viktor egy erős, vezető személyiség, igazi vérbeli nagyágyú politikus ha szeretik őt ha nem, ez tény. Furcsa volna, ha nem a párt vezetője, legelső embere véleménye lenne mérvadó abban, hogy a párt melyik irányba mozduljon el kérdésekben, például abban, ki legyen a köztársasági elnök a párt ajánlása alapján. Tehát nem értem, hogy ha ő úgy gondolja, más valakivel szívesebben tudna együtt "dolgozni" akkor ez a véleménye egy majdnem 2/3-os többség esetén miért lenne probléma? Bevallom, sokkal ütősebben hangzana, ha a DK vagy valamelyik másik picurka pártocska nyilatkozta volna ezt, hiszen nekik a véleményük ebben aligha mérvadó. Tehát, a média most erre miért ugrott ennyire rá? Valahol azért csak meghozzák a döntést, és csaknem a Fidesz titkárnője hozza meg ezt az irányt, ezt azért csak nem hiszi tán senki, nem? Mindamellett, hogy Áder Elnök Úrral abszolút szimpatizálok, de nyilván ebbe a kis emberek nem látnak bele mik mennek a háttérben.

2016. máj. 18. 08:27
 1/9 A kérdező kommentje:
És magánvéleményem továbbá, hogy dolgoztam médiában, hallottam én is sokszor sok mindent amit még "műsoron kívül" hallhatott és hall egy médiában dolgozó, de soha nem fordult volna meg a fejünkben egyikünknek se, hogy ezzel visszaéljünk, mélységesen etikátlannak tartom a dolgot, hogy ha hallottak is valamit, akkor azt úgy adják le, hogy azt nem totálba a kamerába mondja bele az illető. Ez olyan hátulról jövős média érzés, nem szimpatikus, mert nem egyenes, nem tisztességes. Szerintem nagyon sok médiában dolgozó ember egyetért az én véleményemmel, hogy vannak íratlan szabályok azoknak akik a médiában dolgoznak, és érdekes módon a jelentős többségük ezt törvények és szabályozás nélkül be is tartja gond nélkül.
2016. máj. 18. 08:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van baj.
2016. máj. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
(K)Áder jancsival az a baja orbáncnak hogy próbálta a demokrácia látszatát fenntartani azzal hogy tessék-ássék alapon visszadobált pár törvénytervezetet. Aztán persze változatlanul elfogadta. orbánc szerint értelmetlen ez a színjáték mivel mindenki tudja hogy itt nincs demokrácia.
2016. máj. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

En se ertem igazan hol a problema, a KE-t az Orszaggyules valasztja, meg jo hogy van beleszolasa az Orszaggyules tagjai majdhogynem ketharmadat ado partszovetsegnek. A parttagok ugy szavaznak, foleg ilyen fontos kerdesben, ahogy a partjuk dont, ebben se latom hol a gond.


A Fidesz vezere pedig Orban Viktor, ot valasztotta a part kongresszusa, meghozza eleg elsopro tobbseggel, igy nyilvan meghatarozo sullyal esik latba a velemenye egy ilyen dontes meghozatalakor.

2016. máj. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

A köztársasági elnököt közvetve választják, a törvényhozáson keresztül. Így bőven van beleszólása egy képviselőnek, hogy ki legyen az. Nem is értem, magánemberként meg aztán pláne lehet valakinek véleménye a dologról.


De amit főleg nem értek: ki a frászt érdekel ez? Csak egy szimbolikus szerepkör a köztársasági elnöké.

2016. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez oké csak fura hogy Bráder jani is fideszes, mindenre bólogatott mint az analfabéta elődje aztán orbán még sem elégedett vele.

2016. máj. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Ezek hülyének néznek minket, de csak a fideszesek veszik azt be, hogy Áder valóban az emberek érdekeit szem előtt tartva "dolgozott". Csak próbált úgy eljárni, hogy az úgy nézzen ki hogy..... De ugyanúgy csak a Fidesz golyóstolla, mint az elődei.
2016. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Azért az elég durva lenne ha akadályozná a Fidesz kormány munkáját, én azt gondolom, hogy van aki golyóstollként tekint rá, de azért vagyunk még páran akik ezt csapatjátékosnak látja, ahol egy csapatként működnek együtt több cél elérése érdekében. Persze, ez is viszonyítás kérdése, hogy ki csapatként néz a társaira ki ki pedig másként, ez egyéni ízlés és korábbi tapasztalás dolga szerintem. Azt gondolom, egyénileg is nagyon sokat tett több komoly cél érdekében, például a klímacsúcson tett erőfeszítések, azt hiszem ilyen kis ország létére igencsak felszólalt a bolygó állapota és vizeink védelme érdekében. Elődei nemigen tartották ezt olyan fontosnak, pedig ez az utódainkra hagyott egyetlen örökségünk, a bolygó, a környezet amin majd élniük kell legszeretettebb kincsünknek, gyermekeinknek, unokáinknak!
2016. máj. 19. 06:32
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azért az elég durva lenne ha akadályozná a Fidesz kormány munkáját"


Lassítani tudná csak a törvények elfogadását ideig-óráig, akadályozni érdemben nem.

2016. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!