Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik már a Jobbikban is...

Akik már a Jobbikban is csalódtak, azok kikre fognak szavazni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Ugye a Jobbik szavazóbázisa azokból állt főként akik 2010-ben a Fideszre szavaztak. Aztán nem jött az "elszámoltatás", Gyurcsány fóbiájuk és a Fideszben való csalódásuk után a Jobbikhoz sodródtak. Viszont most a "Néppártosodás" és belharcok miatt már a Jobbik sem tetszik nekik. Nap mint nap látom a Jobbik és hozzá köthető médiák oldalán hogy szidják nyíltan a vezetőjüket. (Nagyrészt törlésre is kerülnek, ezért is reklamáltok már sokan.)

Kire fognak ők vajon szavazni majd?



2016. máj. 30. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Természetesen senkire, mert mindenki hiteltelen.
2016. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Magyar Kétfarkú Kutya Pártnak most jött el az ideje.
2016. máj. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
17%
Együtt. Juhász Péter, fideszgyilkosra.
2016. máj. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

4. Minden jobbikos kérdés alatt ott vergődsz.. :D Tán bérkommentelő vagy?! :D

Még egyszer: "A jobbiknak nincs esélye választást nyerni.

a Jobbiknak pont a keményvonalas szélső volt a jellemzője. ezzel ugyan soha nem jutottak volna kormányra (legalábbis belátható időn belül kizárt), de ez tette őket egyedivé.

azzal, hogy ezt levetik, nem marad más csak valamiféle Fidesz klón, annak meg a Fidesszel szemben nincs esélye."

2016. máj. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na már kitiltották, várható volt :)
2016. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vona arra pályázik, hogy ugyanúgy rájuk és a tény, hogy mennyivel jobban gyűlölik az eemúthatév fideszt és az eemúteemútnyócév MSZP-t nagyobb fontosságú lesz az emberek szemében, mint a jobbikos politikában való csalódás.


Csak épp azt felejti el, hogy van egy olyan opció is, amivel nem számolt: hogy az általa aktivizált szavazók ismét passziválódnak és nem fognak elmenni voksolni.

2016. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Pro Patria ***** válasza:
Most képesek voltak az én válaszomat törölni? Miért??
2016. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Scytha88 ***** válasza:
Nem fér el még egy Fidesz a politikai palettán. A Jobbik láthatóan lejtmenetbe került (a szavazóinak 40%-át elvesztette), a néppártosodásra nem kíváncsiak a radikális szavazók. Majd jön egy valódi "szélsőjobbos" párt, amely feszegetni fogja az alkotmányos határokat... arra fognak szavazni.
2016. aug. 10. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én ex-ifjúsági tagozatosként láttam, hogy mennyire gyökér és széttartó volt a párt korábban is. Az összes radikálist meg akarta szólítani, függetlenül attól, hogy skinhead, antiszemita, keresztény értékeket vall vagy szimplán rendszerszintű változást. Én az utóbbiba tartoztam, és mivel az LMP-t nem tartottam erősnek, beálltam a Jobbikba.


Gittegylet. Az volt mindig is, szóval nem lepett meg a mostani hanukás üdvözlet után az, hogy ez a sok különféle nézeteket valló tag egymásnak ugrott.

Én csak röhögök az egészen már külső szemlélőként...


Na de kérdésedre válaszolva: valószínűleg LMP

2017. jan. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!