Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért csalódtak a jobbikban a...

Miért csalódtak a jobbikban a rá szavazók?

Figyelt kérdés

***

Nem történt radikális változás, amit megígértek?

***

Én becsapotnak érzem magam, mert tavasszal rájuk szavaztam, de az igéreteik

köddé váltak amikor bekerültek a parlamentbe. Úgy látszik csak melegedni járnak be?!


Én nagyon vártam hogy a kommunista TV2 t és az liberális RTL Klubot beszüntetik.

Lesz még ebből valami? Menő lett ebben az országban a népbutítás, amelyet főként a kereskedelmi tévék

előszeretettel alkalmaznak.


2010. okt. 1. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem még kora van hozzá, hogy ennyi hülyeséget összehordj. Ilyen kérdést feltenni, hogy miért csalódtak a Jobbikban a szavazók csak azért, mert te csalódtál. Amúgy meg szerinted ki van kormányon 2/3-os többséggel? Mert én úgy tudom, hogy nem a Jobbik. A Fidesz minden ellenzéki javaslatot leszavaz, így elég nehéz az ígéreteket tartani. A népbutításról meg annyit, hogy ennél butább már úgyse nagyon lehetsz.
2010. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, hogy honnan idézted ezeket a mondatokat, de mit lehet elvárni valakiktől, akik nem kormánypártként vannak bent, és a vetélytársuk 2/3-os többsége miatt nagyon semmit nem tehetnek. Így csalódni sem igazán lehet benne, mert nem kapta meg a lehetőséget, hogy végrehajtsa az ígéreteit.
2010. okt. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%
Miért lennénk csalódottak? :D Talán ők kormányoznak? Nem... Ellenzékként pedig mindent megtesznek, ami ellenzékként elvárható. A legtöbb (és leghosszabb ideig tartó) felszólalások többsége jobbikos, néha többen vannak a parlamentben a Jobbik frakcióban, mint a 2/3-os Fidesz soraiban, ha kell a kormánnyal, ha kell ellene szavaznak. Mit lehet még elvárni egy ellenzéki párttól?
2010. okt. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

A Jobbik szorgalamazta a kettős állampolgárságot, meg Trianon napját emléknappá akarták nyilvánítani, és ezt a Fidesz is megtette, és a Jobbik igennel szavazott az országgyűlésben. Sajnos a fent említett tv csatornákat nem szüntették be, mert hát ugye nem a Jobbik kormányoz. Ha ők kormányoznának biztos megtették volna, mellesleg nagyon jogosan. Most maximum annyit tehetnek h javaslatokat adnak az országgyűlésbe és a Fidesz v megszavazza v nem. Nem rajtuk múlik.

Egy Fideszes

2010. okt. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Én nem is szavaztam rájuk, mert számomra ez egyáltalán nem radikális amit annak állítanak be. Én tényleg népirtást akarok, szent tisztításokat, totális militarista diktatúrát, de a jobbik meg bepuhult és demokratásdit játszik.
2010. okt. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

"A Jobbik szorgalamazta a kettős állampolgárságot"


úgy néz ki Vona szart a kettős állampolgárság ügyére.

2010. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

T. Kérdező!

"Én nagyon vártam hogy a kommunista TV2 t és az liberális RTL Klubot beszüntetik."

Szomorú vagyok, hogy ennyire a nem gondolkozók, a "hívők" /akik elhisznek mindent, amit egy párt a kampány során mond/ táborában vagy.

Miért nem gondolkozol, lehetséges-e, amit ígérnek?

Ma Magyarországon alapvetően azért demokrácia van /sok vadhajtással/, mondd meg nekem milyen indokkal lehetne betiltani két fent nevezett adót /mert ugye a demokráciában szólásszabadság van/, amely nem ellenkezik valamelyik európai alaptörvénnyel? Mert ugye Euróbában is vagyunk! Amúgy meg: ezt még 2/3-os szavazati többséggel sem lehet megtenni, nemhogy annyival, amennyi a Jobbiknak van. Ennyi parlamenti hellyel legfeljebb felszólalhattok, de semmit nem tudtok saját akaratotok szerin tenni.

A Fidesz mindent visz! /ha akar/ kártyanyelven szólva.

2010. okt. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
82%

Miért csalódtam volna?

Én azt vártam tőlük, hogy színt vigyenek a politikába, a parlamentben beszéljenek a valódi problémákról. Pontosan ezt teszik.


"Nem történt radikális változás, amit megígértek? "

Kormányoznak?


"Úgy látszik csak melegedni járnak be?!"

A létszámukhoz képest igencsak sokat szerepelnek:

[link]


"Én nagyon vártam hogy a kommunista TV2 t és az liberális RTL Klubot beszüntetik.

Lesz még ebből valami?"

Nem. Ez speciel eleve irreális kijelentés volt. Bár igény az volna rá :)

2010. okt. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Kedves Kérdező! Nem a Jobbik nyerte a választást, a Fidesz van hatalmon.
2010. okt. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%

1. Nincsenek kormányon, hogy jelentős lépéseket tegyenek.

2. Ő adta a Fidesz alá a programot, amelyből elég sok minden megvalósul(t). Sajnos pont a radikálisabbakat kiszórta Viki.

2010. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!