Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Képviselőjelöltem az egyik...

Képviselőjelöltem az egyik éjjeliőr, a másik sofőr, a harmadik szalagmunkás. Szavaznál valamelyikükre?

Figyelt kérdés
A képzettségük sem több. Ezért én nem becsülöm le őket, de alkalmas lehet bármelyik a sok firnyákos ügyvéd és filosz képviselővel szemben?
2010. ápr. 12. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Arra szavaznék, akit:

1. visszahívhatok

2. tudom, hogy legalább olyan szinten képviseli az érdekeim, mint magam tenném (mert mondjuk közösek az érdekeink)

3. akit érdekel a véleményem, ötletem ill. igyekszik bevonni a döntésekbe

4. nem ebből akar meggazdagodni

...

Ezek nem végzettség, hanem hozzáállás kérdései.

2010. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
legjobbak az átlagemberek vagy akik megjárták az átlagemberek útját is. ők legalább tudják, hogy mi folyik a parlamenten kívül, nem úgy mint azok akik 20 éve bent tespednek.
2010. ápr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki egész életében csak politikus volt, annak fogalma sincs arról, milyen egy igazi munkahely. Így látatlanban bármelyikre szavaznék, mert a képzettségükön kívül semmit nem tudok róluk, mind lehet jó.
2010. ápr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
A szalagmunkás elkészíti a cuccot, az éjjeliőr kilopja az üzemből, a sofőr meg a kapun, aztán három felé osztoznak:))))
2010. ápr. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Salx Narval ***** válasza:
100%
Sajnos ez van amikor a tanult emberek elvesztik az emberek bizalmát.Természetesen nem szakmunkásoknak, sofőröknek kellene irányítani az országot, de attól még, hogy a munkájuk nem indokol különösebb iskolázottságot, lehetnek művelt becsületes emberek.Én nem törnék pálcát felettük így látatlanul.Inkább egy becsületes éjjeliőr, mint egy egyetemet végzett gazember.A legrosszabb lehetőség az, hogy egyik sem csinál semmit, de az éjjeliőr legalább nem lopna, mármint, ha valóban becsületes.
2010. ápr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Off.

Ezek az emberek, akiket felsoroltál, ők látják át legjobban az ország helyzetét...

2010. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem becsülöm le őket, én autómosóként kezdtem 18 éves koromban, aztán tanultam. Az aggodalmam az, hogy ezek a srácok lehetnek jó haverok és megpróbálhatják az érdekeimet képviselni, de vajon tudják-e? Húsz éves rutinnal lesöprik őket a régiek. Az éjjeliőr fiúnak bedobsz két idegen szót, nem tudja követni a mondandót. Tehát lehet jó srác, de erre alkalmatlan!
2010. ápr. 12. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!