Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lesz a Fidesz programja?

Mi lesz a Fidesz programja?

Figyelt kérdés

Sehol nem talalok egy ertelmes mondatot a programjukrol.

Mit fognak csinalni a kovetkezo 4 evben?


2010. ápr. 12. 10:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Egyébként a jobbiké még az mszp-nél is hiteltelenett program"


A MSZP volt programja??? Nah nee viccelj!!! :|

2010. ápr. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

10:47

Figyelj. Jóval többet igérgettek BÁRMELYIK pártnál... Ezt nem lehet megkérdőjelezni... Szerintem több ígéret van a programjukban mint az emúlt húsz év összes párt választási programjában együttvéve... Nem ezért teljesen hiteltelen az egész.

2010. ápr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

10.33-nak


És az nem gáz, hogy a Jobbikot "Vidám fasisztáknak" nevezik a cikkben, meg azt írják,h ha 20%-ot elérnek, az egész Európának rossz hír!?

Te ilyen pártra szavaztál! Gondolkozni is kellene néha, nem csak elvakultan menni fejjel a falnak!

2010. ápr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ne aggódj jobbikos birka!Meg lesz valósítva, ha tetszik neked, ha nem!Fáj nagyon mi???:)))
2010. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

" 10.33-nak


És az nem gáz, hogy a Jobbikot "Vidám fasisztáknak" nevezik a cikkben, meg azt írják,h ha 20%-ot elérnek, az egész Európának rossz hír!?

Te ilyen pártra szavaztál! Gondolkozni is kellene néha, nem csak elvakultan menni fejjel a falnak'"



hűűű kit érdekel hogy fasisztának hívnak

:D


ne viccelj már egy ilyen napon?

mikor az mszp közel 1 millió 3 százezer szavazatot vesztett xD

2010. ápr. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

" Ne aggódj jobbikos birka!Meg lesz valósítva, ha tetszik neked, ha nem!Fáj nagyon mi???:)))"



szerintem nektek fog fájni

nincs 1 liberális párt sem

megszűnt a baloldal :)

2010. ápr. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ma reggel a közszolgálati rádióban volt egy cikk, ahol a New York Times már bírálja is a Jobbik sok(nem sok elért)%-át,mert Magyarország megítélésének nem tesz jót.Ez így jó!Ne szipogj és dühöngj,hanem végezzétek a rátok kiosztott teendőket!:)Pont olyanok vagytok mint a munkatársaim és a kis főnök:mindig mindent tudtok,meg mit hogyan kellene csinálni,csak ép a saját feladataitok vannak mindig elmaradva,aztán még ti sértődtök meg, ha a nagyobb a fejetekre koppant:)))
2010. ápr. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

10.50:

Nem,az a gáz,hogy megint a hülyeséggel foglalkozol,ahelyett,amivel kellene.

Igen én egy kis vidám fasiszta vagyok,mert 16 %-ot elértünk teljes negatív kampány mellett,0 állami támogatásból.

Most be tudjuk bizonyítani,hogy nem azok vagyunk,akiknek mondtok bennünket,ráadásul nem kevés állami pénzből...


Te meg nyomtasd ki a Fidesz programját,mert akkor fogod utoljára látni...

2010. ápr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

10.50:

Pontosan.

Mert ami Európának jó,az nekem nem biztos...mondjuk nem szeretem a szodómiát:-)

2010. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

- Magyarországot kell az EU gyógyturizmusközpontjává tenni

- az energiafüggetlenség megteremtése


Fidesznél mondjuk ez a gáz, hogy lehetetlen akar.

Az a birka aki, ha jön vele szembe egy idegen ember, és azt mondja, h húúú a Jobbik fasiszta, akkor elhiszi, úgy, h utána sem néz. Könnyebb, mint gondolkodni, v utánajárni.

2010. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!