Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van a FIDESZ-nek programja?

Van a FIDESZ-nek programja?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy pár Jobbikos azt fogja mondani hogy nincs és Orbán csak királyt akar játszani,meg csak rosszabb lesz,és hajrá jobbik stb.


Akkor ezt az oldalt már letisztáztuk,akkor most jöhetnek az olyan válaszok amik objektívek.


Köszi előre is a normális válaszokat!:)


2010. márc. 7. 13:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
9%
Van, és már linkelték is valamelyik kérdésben. Keress rá szerintem.
2010. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Elméletileg március 15-én szándékozzák nyilvánosságra hozni. Valószínűleg lesz benne egy-két elem, amely kísértetiesen hasonlít a Jobbikéhoz.
2010. márc. 7. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
38%
Az a félelmetes, hogy van, és 2007-es, tehát kb semmire sem jó. Az nem program, hogy " erős országot, meg munkahelyeket"
2010. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

jelenleg nincs programja.


gondolom fideszes vagy. akkor kérlek avass be engem naív jobbikost, hogy mit akar tenni a fidesz ha megszerzi a hatalmat? mi a tervük az országgal és velünk?


így egy hónappal a választások előtt gondolom már minden fideszes tisztában van ezzel, szerintem így normális.


nah várom a válaszod, és előre is köszönöm ha megtisztelsz vele! (jah és kérlek ne olyanokat mondj, hogy szerinted, hanem esetleg forrást is linkelj be, hogy hol és mikor mit mondtak vele kapcs.)

2010. márc. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 X. Maté ***** válasza:
17%
Azért mondják, hogy a FIDESZ a JOBBIK-tól lopja a programot, mert mindkét pártnak a programjában van, a munkahelyek teremtése, bérek növelése stb. dolog, amire az államnak nincs pénze. De ezeket a pontokat minden párt leírja, de a JOBBIK nem tudom, hogy mire fel tartja sajátjának azokat a pontokat, amikor már előtte is, most is és a későbbiekben is fogják még ezeket a pontokat hangoztatni.
2010. márc. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

13:29


Most mondhatnám azt alaptalanul,hogy majd jön a FIDESZ és minden rendben lesz emelik a béreket csökkentik az adókat stb.De épp azért tettem fel e kérdést mert nem tudom mit akarnak csinálni az országgal.Valószínűnek tartom,hogy azért nem nyilvános a program,mert minden párt tudja,hogy amiről az ember nem tud az nem is fáj neki:)100%,hogy ahány párt nyilvánossá teszi a programját annyi szavazót is veszít,mert valami nem tetszik az embernek.


De azért ez cseszi az agyamat:)

2010. márc. 7. 13:36
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező: ez mennyiben más, mint gyurcsány hazudozása?
2010. márc. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

a nem mondok semmit,és az ember pofájába hazudok 6 évig között mi a különbség?nem látod?Sajnállak!

De mint rájöttem 2006-ban is késtek...

2010. márc. 7. 13:42
 9/24 anonim ***** válasza:
82%

ha nem mersz semmit mondani, az is gyanús nem?


a jobbiknak van programja, fórumokat tart, ahol nem csak szapulja a többit. megmondja mit akar. hogy betartanák e, az más téma.


a fidesz nem mondja meg mit akar, majd az utolsó percben, nehogy legyen ideje a szavazóinak gondolkodni, vagy támadhassa akárki. ez szerinted normális?


a jobbik kimondja amit gondol, annak ellenére, hogy tudja, hogy nem fogja szeretni érte mindenki. így tisztességesebb.


nézd, vagyok én és te.

én tudom mit akar a jobbik, és hiszek benne, hogy betartják a szavukat, bízom bennük, nem adtak okot rá, hogy azt mondhassam, hogy "de régebben se tartották be a szavukat."


és akkor itt vagy te.

Hiszel a pártodban. Kb ennyi. Hiszel benne, hogy majd olyat fognak csinálni ami neked jó. Joly Joker. Te találod ki, hogy mit tesznek majd. És hiszel benne, hogy azt fogják tenni tleg.


kettőnk közül én vagyok közelebb a földhöz szerintem. De javíts ki ha tévedek.

2010. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
Igen van az IMF programja,de ezt csak a választások után ismerheti meg az ország.
2010. márc. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!