Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a FIDESZ beígért programja?

Mi a FIDESZ beígért programja?

Figyelt kérdés
Van rá esély, h visszaállítják a 3 év GYED-GYES kombinációt?
2010. ápr. 12. 13:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ez már megint egy agyment Jobbikos vélemény volt!Ugye milyen jó érzés vesztesnek lenni?Ne aggódjatok, nem azért szavazott rá az összes választó 52%-a mert szimpatikus, hanem, mert a Jobbikot a ruszkik pénzelik, a Gárdáról kezd megfeledkezni, mert ebben a helyzetben már inkább kínos, mint hasznos és OV. már négy évet kormányzott és elismert politikus volt és még mindig az.Még ha neked ez nem tetszik, akkor is...Érdekes, a Szlovák kormány egyből tárgyalásra jelentkezett, bárhol, bármikor!Meg akarják oldani a kialakult konfliktust és ez nem a Jobbik érdeme megint csak...De csak figyeljetek mi történik.Pedig még meg sem alakult az új kormányunk!
2010. ápr. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Na erre komolyan kíváncsi vagyok! Két régi párt és két teljesen új a parlamentben én csak azt sajnálom hogy az LMP nem kapott több szavazatot. A fidesznek most nem lesz olyan könnyű dolga kritikát fog kapni bőven és ha nem hoz népszerűtlen intézkedéseket akkor bizony államcsőd.. az MSZP fogja mondani: én megmondtam! a Jobbik ordítozni fog hogy kizsákmányolják a szegényeket az LMP...nost ők fogalmam sincs mit fognak csinálni...
2010. ápr. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

22.39:

Pedig ezt nem nehéz kitalálni...azt amit az szdsz tett...

2010. ápr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

ez az LMP egy érdekes jelenség:


a Fidesz azt mondja róla nem más mint az SZDSZ ami mint a Főnix hamvaiból újjászületett más néven.

Az MSZP szerint ne szavazzanak rá mert csak a Fidesz egy alegysége.

A jobbik pedig kijelenti hogy egy zsidó párt aki el akarja foglalni Magyarországot.


ne ezért vagyok rájuk kíváncsi mert ennyire le akarják őket járatni..

2010. ápr. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyből a segély...segély...segély... pénz, pénz, pénz. :))


Emberek....reménytelen vagyunk mi Magyarok.

2010. ápr. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Kedves 05.52!

Képzeld nem egyből a segély...segély...segély... Kismama vagyok és már bocsásd meg nekem, h érdekel, h mikor kell a gyerekemet vadidegenekre hagynom. Kétévesen rákényszerítenek erre, de arról senki nem gondoskodik, h nyugodtan dolgozhass, mert vele minden rendben lesz. A bölcsödék egyszerűen nem tudnak több kicsit befogadni. Egyébként, teszek a segélyre, meg a pénzre, úgy ahogy te gondolod, és mivel a bőröm színe fehér: MÉG ÉLETEMBEN NEM VOLTAM JOGOSULT SEMMILYEN SEGÉLYRE. A Gyermekágyi Segélyt ugyan ne sorold már ide, ha megkérhetlek.

2010. ápr. 13. 10:17
 17/19 anonim ***** válasza:
Üzenem a Birkáknak akiket terelgetni lehet...Nézzétek már meg a háború egy nemzet ellen című dokumentum filmet. Igen tanulságos. Abban világos , hogy kik milyen módon söpörték ki az államkasszát, hogy herdálták el a nemzeti vagyont. Ha ők nem lettek volna most a 60as évek beli szinten lennénk. Ha a Fidesz csak annyit megtesz , hogy kivizsgálja a az elmúlt évek privatizációját, ( gondatlan vagyonkezelés ami nem évül el) akkor minden mai magyar ember a számok tanulsága szerint 400Ezer forintos pluszban lenne, és nem hordanánk a hátunkon a hitelek hadát. Ha már azok megbűnhődnek akik ide juttatták az országot nekem az már elég. Ha nem is élek majd jobban , legalább tudják meg ilyen a létminimum határán táncolva meglenni. ÉS A JELENLEGI ÁLLAPOTOK NEM A FIDESZ HIBÁJA.
2010. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
50%
Aki megválasztotta őket ugyanugy hibás,vagy a fél ország börtönbe megy?Ezt a sok butaságot(számonkérés,felelőségrevonás)azt hiszitek ez lessz? A Fidesz idejében nem történt semmi?kit zártak le,kit vontak felelőségre? senkit.most se lessz semmi csak a duma van.
2010. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Birka az anyátok, sötét nácik.
2010. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!