Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tényleg majdnem biztos a...

Tényleg majdnem biztos a Fidesz 2018-as győzelme?

Figyelt kérdés
Én nem gondolom,hogy más befuthatna győztesként, a többi párt tök..etlen..ségéből kiindulva. Szerintem a jobbiknak még koalícióra sincs esélye. A Fidesz szerintem nem ér el 2/3-ot, de sima többsége meglesz. A baloldal meg szétszabdalt és markakszik, ld. dunaújváros...

2016. jún. 14. 11:39
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
58%
Semmi sem biztos. Jelenleg magasan, jó eséllyel 2/3-dal nyerne a Fidesz.
2016. jún. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes én azt olvastam pár napja,hogy zuhan a népszerűség.

Az tuti,ha megint nyer,akkor még több fiatal fogja elhagyni az országot..

2016. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ha kétharmaddal nem is, de jelenleg magas fölénnyel vezet még mindig. Persze még mindig van szűk két év a választásokig, addig sok minden történhet.
2016. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"Az tuti,ha megint nyer,akkor még több fiatal fogja elhagyni az országot.."


Teljesen lényegtelen, hogy ki nyer, a fiatalok akkor is el fogják hagyni az országot.

Azt kéne már felfogni, hogy a probléma gyökerét nem a Fidesz jelenti, hanem maga a magyar társadalom mentalitása.

Teljesen lényegtelen, hogy Fidesz vagy nem Fidesz, a magyaroknak a pörköltszaftos, proli, balkáni kultúrára van igényük. A Fidesz, az MSZP, a Jobbik csak ennek az igényszintnek a visszatükröződései, de érdemben nem változtatnak semmi lényegesen.

2016. jún. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Hagyjuk már ezt a hülyeséget...
2016. jún. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos jó eséllyel marad, de ha szerencsénk van ( na meg sokan mennek el szavazni ), akkor legalább a 2/3-ot bukják.
2016. jún. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdésed és az alatta levő szöveget, de nem tudok rájönni, hogy mire vagy kíváncsi.

Ha azt fogalmaznád meg, amit meg szeretnél tudni, talán nagyobb eséllyel kapnál arra választ. :)

2016. jún. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg szinte biztos. Nincs erős és normális alternatíva. Úgy néz ki, a magyaroknak ez a szint kell, ezt igénylik... (MSZP, DK is ez a szint.)
2016. jún. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!