Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A jobbikosok rasszistak?

A jobbikosok rasszistak?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 10:33
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező náci?
2010. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%
A többségük igen. Ezért foglalkoznak kiemelten a programjukban is a bevándorlókkal, cigányokkal, zsidókkal.
2010. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
60%

Mindenki rasszista,csak valaki beismeri valaki meg nem.

Jelentkezzen aki szeretne roma,pakisztáni,szomáliai,skienhead,zenész,5 kutyával rendelkező,mentális betegséggel küzdő stb szomszédokat.(természetesen itt átlagos emberekről van szó nem a szomáliai dokiról a kórházból)

Jelentkezzen aki szertené ha a lánya mellett roma kisfiú ülne az osztályban.

Na rasszisták vagyunk?

2010. ápr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Jobbikos vagyok! Sose voltam rasszista, most sem vagyok és soha nem is leszek az.

2010. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
66%

Attol fugg, mit nezunk rassistanak...

Szemely szerint jobbikos vagyok, es nem tartom magam rasszistanak, de a jobbikot nem kedvelo ember szivesen suti ra a belyeget a jobbikra, h "fasiszta/naci part, tele rasszistakkal".

Meg merem kockaztatni, h a jobbikosok kozt nincs tobb "asszista", mint a fideszben, vagy a maszopban.

2010. ápr. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
85%
Én is ismerek fideszes polgármestert aki úgy utálja a cigányokat mint a szart és még a rádióban is szokott beszélni erről, még ha nemis ezen szavakkal. Mellesleg meg ki szereti őket? Ettől mért rasszista valaki?
2010. ápr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
25%

11.15.

A jobbikosokat nem kedvelő emberek is rasszisták...mert nem személy szerint nem kedvelik a jobbikosokat,hanem általánban véve.

Az a gond,hogy az alapvető fogalmakkal nincs aok ember tisztába és olyan természetes dolgokat kell letagadni,mert a korszellem azt követeli meg.

Az ha b..uzi vagyok,vagy fűvezek az hőstettnek számít lassan,de ha valaki beismeri hogy bizony" osztályozza" az ismerőseit az nagyon csúnya.

Pedig egész életünkben cimkézünk,az alapján hogy ki milyen ruhát hord,milyen zenét hallgat,milyen házba lakik,vallásos-e vagy nem,milyen iskolába tanult,milyen az állása,milyen az autója....ez kérem mind-mind rasszizmus...

2010. ápr. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
19%

10:58

Felőlem akárki lehet a szomszédom, akárki lehet a (jövőbeli) lányom padtársa, ha az normális. Minden népben/etnikumban vannak deviánsok, de ezek miatt egyiket sem utálom kollektívan.

Ez szerintem rólad pl nem mondható el. Ez már rasszizmus.

2010. ápr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
62%
Nagymamámat háromszor rabolták ki cigányok,magyarok egyszer sem.A jobbikra szavazott.Ugye milyen rasszista..... ?
2010. ápr. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
70%
Attól, hogy valaki nagymama, még lehet rasszista. Ezzel nem nagyanyádat rasszistáztam le, csak gondoltam jelzem.
2010. ápr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!