Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a jobbikosok rasszisták,...

Ha a jobbikosok rasszisták, akkor miért csak a romákat támadják? Négereket meg a kínaiakat miért nem?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 21:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
33%
Én hallotam jobbikost szídni a fél világot. Magyarokat arabokat, zsidókat.... mindenkit aki neki nem tetszik. Na ezért raszista.
2009. nov. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Nem rasszisták, de gondolom ide a másik oldal érveit várod.


Az emberi lét alapvető fontosságú tényezője az általánosítás, mindenki általánosít. Pl ősmagyarokat mikor először, másodszor pofánvágták a besenyők, akkor általánosítottak, hogy bizony a besenyők pofánverősek.

Vagy, ha az utcán odalép hozzád egy öltönyös, frissen borotvált ember és kér egy kis aprót utcai telefonra, akkor szivesebben adsz neki, mint egy lepukkant csövesnek(neki nem adsz, mert úgyis elissza).


Bizony, ha azt látod a börtönök 60% cigány, viszont a népességük durván egy tizede a miénknek, akkor bizony általánosítani fogsz. Erről pedig úgy gondolom egyedül a cigányság tehet.

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
60%

Mert a négerekkel és kínaiakkal nem olyan nehéz az együttélés mint a cigókkal.Négereknek,kínaiaknak sikerül pár év alatt integrálódniuk míg a cigóknak ez már 600 év óta nem sikerül egyik országban sem.


A cigókat Európában mindenhol szívből gyűlölik,éppen hogy a magyarok a legtoleránsabbak velük.Például Olaszországban amint elkezdték a cigányok az "áldásos" tevékenységüket,az olaszok egyből rájuk gyújtották a tábort,összeverték őket az utcán,kiutasították őket az országból,kollektívan ujjlenyomatot vettek tőlük...stb ,Berlusconi pedig 10ezer fegyveres katonát vezényelt ki az városok utcáira.

2009. nov. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
61%

Valószínűleg azért nem, amiért az albánokat meg az eszkimókat sem. Mert ők kevésbé vannak nálunk jelen, kevésbé vannak útban, kevesebb velük a konfliktus.


Egyébként meg a rasszizmushoz nem kell mindenkit támadni, aki nem mi vagyunk. Elég egy rassz/etnikum elleni előítélet/gyűlölet is. Tehát abból, hogy valakik nem támadják a kínaiakat, még nem következik, hogy nem lehetnek rasszisták.


Ezzel nem akarom azt mondani, hogy a jobbikosok rasszisták, mert erről így semmit nem lehet mondani. Csak azt akartam kihozni, hogy rosszul van feltéve a kérdés, értelmes választ nem lehet rá adni.

2009. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

A cigók, akik között vannak olyanok akik elmondták hogy nem azonosulnak a fajtájukkal, és tényleg mások. Nem lopnak és nem markecolnak, élnem mint bár ki.


Van a zsidaja, ott még nem hallottam hogy” elhatárolódom attól meg attól a korrupt szemét zsidaj politikustól.


Nem is tudom melyik a jobb. De a Jobbik a jobb, ha úgy b@ssza a börtönbe mind a bűnöző cigókat, mind a bűnöző zsidaját. Ha ezen túl vagyunk és megtörtént a letisztülás akkor zsidó, és cigány lesz csak illetve bűnöző. De ahoz az kell hogy a többire a magyar, zsidaj, cigó bűnözőkkel együtt a műanyag lakat is rárohadjon.

2009. nov. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

"Mert a négerekkel és kínaiakkal nem olyan nehéz az együttélés mint a cigókkal."

Ezt elég sokan vitatnák a tengerentúlon, pl azok, akik olyan környéken kénytelenek élni, amit a fekete bandák uralnak. Még Európában, Angliában is nagy problémákat okoz a fekete kultúra, a bűnözés, a késelések..

De pl egy afro-amerikai fegyveres bandához képest a mi cigányaink békés állampolgárok.

A jobbik azért nem kel ki a feketék ellen, mert itthon kevesen vannak. A jobbik amerikai változata nyilván máshogy gondolja.

2009. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6%
A jobbikosok mindenkit támadnak ezért raszisták.
2009. nov. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
8%
A jobbikosok elkényesztetett rozsa dombi gyerköcök akik mást nem tudnak elviselni, tehát támadgyák.
2009. nov. 19. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A kerdesedre automatikus valasz az hogy a Jobbik egyaltalan nem rasszisata>Aljas hazug vadak tomkelege!!!

Ha valaki ellenkezoleg gondolja az tamassza ala tenyekkel ne csak dumaval...mert az csak duma.

2009. nov. 19. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
63%
2:01: lol... aki elkényeztetett rózsa dombi, na az védi a cigókat... merthogy ott nem találkozik velük naponta szembe... mellesleg helyesírás rulz... én ki se nyitnám a számat a helyedben...lehet, hogy jobbikos vagyok,de én legalább az iskolát kijártam
2009. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!