Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz akkor is rossz ha nem...

Fidesz akkor is rossz ha nem kellenek bevándorlók, meg akkor is ha kellenek?

Figyelt kérdés

Már másodszor olvasok ilyen ellentmondásos dolgot az ellenzékiektől.

A korábbi az volt hogy mekkora szemétség a vasárnapi boltzár, amikor meg engedtek a népakaratnak, akkor lenézőn nyilatkoztak, hogy nesze, behúzták fülüket-farkukat.


[link]

Most meg olvasom ennek a cikknek a bevezetőjét, hogy mekkora dilettánsok és még be is ismerik.


Sosem voltam fideszes, de azt mondom ők legalább beismerték. Ugyanúgy mint Gyurcsány is beismerte Öszödön, ő volt a baloldal egyetlen értelmes figurája, na őt is mindenki utálta Öszöd után.


A hal a horgon kb. úgy viselkedik hogy ha húzom valamerre, akkor ő a másik irányba húz.

Így van ez az amberekkel is?



2016. júl. 7. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

Nem, a probléma ott van, hogy a Fidesz egy maffiabanda, ami nyíltan lerabolja az országot, erre te és a hozzád hasonló bűnösök még támogatjátok is őket.


A probléma itt van, nem máshol!

2016. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, érted te az összefüggéseket?


A vasárnapi boltzár egy olyan dolog volt, amit indokolatlanul ráerőltettek a népre. Aztán amikor a sok törvénysértés után végre csak be kellett fogadni a népszavazási kezdeményezést, akkor összefosták magukat, mert nem akartak népszavazást, amin biztosan az ő álláspontjuk veszített volna, és esetleg egybeesik a saját agymenésükkel. Valóban, behúzták fülüket-farkukat. De gondolom nem hallottad az akkori nyilatkozatokat, meg parlamenti felszólalásokat, ugyanis abból nem az derül ki, hogy beismerték volna, hanem az, hogy "fú de hülyék a választók, de engedünk a népakaratnak most".


A linkelt cikk pedig arról szól, hogy mekkora dilettánsok. Kell a munkaerő, de ebbe az országba ne jöjjön senki! Mert most épp azzal akarják a választókat megnyerni, hogy ide aztán ne jöjjön senki. Aztán meg kiderül, hogy kéne mégis. És ez nem beismerés, vagy visszavonták volna a népszavazási kezdeményezést, lekerültek a hazugságplakátok? A letelepedési kötvényről meg gondolom még nem is hallottál, mert akkor még jobban ki lennél akadva, mekkora önellentmondásban van magával a Párt, csak hogy butíthassa a népet.

2016. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj barátom. Rettenetesen összeverlek, és amikor már képes leszel ismét rám figyelni, adok egy törülközőt, hogy letörölhesd magad. Ekkor én jó vagyok? Ha meg nem adok, akkor rossz vagyok?

Szerinted így kell dolgokat megítélni?

2016. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a bevándorlással van a gond, hanem azzal, hogy a képzetlenek jönnek 99%-ban, akikre nincs szükség és az ellátórendszeren élősködve végzik...
2016. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Részemről igen, mert k_ra nem a bevándorlási politikájuk az, ami miatt ellenük vagyok. A baj az, hogy diktatúrát építenek ki egyre inkább. Felőlem duplázhatnák a fizetésem, akkor se szavaznék rájuk, mert elvi alapon nem támogatok diktatorikus mutyizmust. Sajnos ez az, amit a legtöbb ember nem tesz meg, és talán nem is tehet meg, mert egyik napról a másikra él, és már az is jótétemény, ha a Fidesztől kap közmunkát.
2016. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1#


Szerintem a hozzád hasonló marhák miatt nincs esélye sem az ellenzéknek.

Ha átlátnál a fröcsögő nyálad által képzett felhőn, elolvastad volna hogy nem voltam sosem fideszes.

De csak odáig jutottál hogy acsakodni kell. Az ilyenek mint te tényleg diktatúrát érdemelnének, mert nem vagytok érettek egy demokráciára. Tudod az csak akkor működik, ha a többség egy irányba húz. De te magad is legalább 3 felé húzol.

2016. júl. 7. 13:48
 7/14 A kérdező kommentje:

3#


Igen, ez érdekes nézőpont, de nem hiszem hogy a magyar embernek ebből bármi hátránya lett volna, amit szimbolikusan az összeveréshez hasonlítasz.


A boltzár már fájhat egyeseknek, de nem hiszem hogy akkora kitolás volt mint mondjuk megemelnék az Szja.-t.

Tehát ez isnékbb csak vélt probléma, én megasról tettem rá. Fiatalon hozzászoktunk hogy vasárnap mindenki másnapos, és nem megy sehová.:D

2016. júl. 7. 13:56
 8/14 A kérdező kommentje:

"Részemről igen, mert k_ra nem a bevándorlási politikájuk az, ami miatt ellenük vagyok."


Ez teljesen korrekt indok. De te valószínűleg azt hozod fel, ami mondjuk zavar. És nem kötsz bele minden másba.

2016. júl. 7. 13:57
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem, te tényleg nem vagy fideszes, csak a nyelved fél méternyire benne van Viktor valagában.

De nem, fideszes az abszolút nem vagy!

2016. júl. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9#


Tudod 2 féle ember létezik. Az örök vesztes, aki mindig másra fogja a saját szerencsétlenségét, meg van aki az adott helyzetben majdnem mindig tud boldogulni, mert tesz érte.


Ha ez okoz boldogságot, akkor legyek fideszes.:)

Teljesen logikus, 2000 és 2006 közt dolgoztam, adóztam, éltem a hobbimnak mellette, és közben tanultam, hogy ne legyek egy csődtömeg, aki a hóvégét mindig az aktuálpolitikára fogja.

Igen, csontig kellett nyalnom OV-nak, hogy 2006-ban államvizsgát tehessek. 2010 ig OV segítségével felnyaltam magam karbantartásvezetői poícióig, tovább nem futotta. És pont mire kaptam egy külföldi kiküldetést magyar cégnél, na ezt is OV intézte, pont akkor vállaltam el amikor bevezették az egykulcsos adót, gondolom így jobban megérte neki, ha külfödre adózok és nem érint az egykulcsos amivel ezen a szinten már egyértelműen jól jártam volna. Ezért kicsit neheztelek rá, de olyan sok jót tett velem hogy ezt elnézem neki.

Aztán elintézte azt is hogy átvegyen egy kinti cég, fejlesztőnek, bár ez nem volt vezetői állás, de legalább izgalmas. Majd szólt merkelnek, hogy tegyen már valamit, mert a fő nyalonca nem lehet sima alkalmazott, hát ajánlottak egy karbantartás vezetői állást, ha már van némi gyakorlat, meg ekkora hátszél, hogy OV személyesen telefonál.


Közben be kellett vállalni egy házvásárlást kedvező hitelre, mert ennyi idősen már nem gyerebe albérletben lakni. Ugye ebben is OV segített, hogy adjanak már európai feltétellel hitelt, és nem Svájcifrank alapon meg ilyenek, hanem 15 évre legyen fix már a kamat, mert mi magyarok kicsit olcsóbb hitelért hajlamosak vagyunk a jövőnket eladni. És ő szólt hogy nehogy így legyen.


Most pedig munka után még átépítem magam a kertet, renoválok (amit normál ember megtehet), mert nekem nem büdös a kétkezi munka, és fontosabb hogy a hitelt fizessem, minthogy mással sok pénzért megcsináltassam.


Eközben a targoncás Józsi meg a raktáros Béci hazamegy miután letelt a 8 óra, megissza a kőbányait, mert az neki jár, este esetleg leugrik a krimóba, és jól elsírják egymásnak a bánatukat, hogy milyen igazságtalan ez az élet, mert az orbán nyaloncnak marad hóvégére pénze, nyaralni is elmegy 3 napot mert többre nem jut idő. Meg külömben is mekkora magamutogató gavallér, mert hajót is vett, majd aztán el kellett adnia 10 év után, mert nem bírta fenntartani. De miatta van az is hogy a doboz cigink már 1000 ft felett van az ára. Mert nekünk az is járna. Nekik bezzeg mindenük megvan.

2016. júl. 7. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!