Kezdőoldal » Politika » Külföldi politika » Párizsban tényleg olyan rossz...

Párizsban tényleg olyan rossz a közbiztonság, hogy bizonyos kerületekbe még a rendőrök sem mernek bemenni, a második generációs bevándorlók miatt? A vidéki francia kisvárosokban is van ilyen jelenség? Van valakinek személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

2015. aug. 25. 19:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
7%
Lényegébe olyan mint itthon. Csak ott kevesebb a bevándorló ők sokat visszatoloncoltak.
2015. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
10%
A második generációs bevándorlók már teljesen asszimilálódtak a probléma inkább a pár éve odaözönlött kelet európai csürhe. Na közéjük tényleg nem ajánlatos bemenni.
2015. aug. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én tudom, hogy Franciaországban él több millió török, arab és afrikai akik már francia állampolgárok és ezen lakosság második generációs tagjai gyújtogattak Párizsban néhány éve, és Őket nevezte Sárközi belügyminiszerként és később elnökként is csürhének.
2015. aug. 25. 19:42
 4/24 A kérdező kommentje:
A kelet- európai csürhe alatt konkrétan kiket értesz?
2015. aug. 25. 19:43
 5/24 anonim ***** válasza:
86%

Egy Párizs melletti kertvárosban élek, itt (eddig) semmi ilyesmi nem volt.

15 évig laktam Párizsban, akkoriban még ott sem volt olyan vészes, néhány kerülettől eltekintve. De az is előfordult, hogy kimondottan arabok-lakta környéken dolgoztam (18. kerület), de semmi zűr nem volt ott sem, legalábbis abban az időben.

Ma már jobban érezzük magunkat itt, de persze gyakran bejárunk Párizsba is, mert ott pl. olcsóbban tudunk vásárolni, és egyéb lehetőségek miatt is.

Az ember nem élhet örökös félelemben, legjobb oda sem figyelni...

2015. aug. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én soha nem laktam ott, és mindig sokkal hitelesebb egy olyan információ amit egy ott élő lakos oszt meg. Azonban az is tény, hogy a francia rendőri vezetők nyilatkoztak olyanokat a sajtónak, hogy Párizs bizonyos kerületeibe, már a rendőrség sem mer bemenni a második generációs afrikai, arab fiatalok bűnözői csoportjai miatt.
2015. aug. 25. 20:37
 7/24 anonim ***** válasza:
97%
Igen, az amerikai Fox News csinált erről egy riportot és mint tudjuk a kereskedelmi televíziók mindig az igazságot mutatják be, szenzációhajhászás nélkül.
2015. aug. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
A magyar állami és a magyar kereskedelmi TV csatornák is beszámoltak erről korábban. Egyébként igen, a TV sokszor a szenzációra hajt rá. Azonban francia rendőri vezetők is pusztán szenzáció hajhászatból nyilatkoztak ilyeneket?
2015. aug. 25. 21:09
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A francia rendőri vezetők ilyen irányú nyilatkozatairól van valahol egy videó, vagy hivatalos cikk? Én még az eredeti Fox News riportban sem látom, hogy megszólalna legalább egy francia rendőr. Esetleg a francia rendőrség honlapján erről tájékoztató?
2015. aug. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
60%
Egyébként a Fox News a budapesti és a magyar no go zónákról miért nem számol be? Az valahogy nem lenne szenzáció? Például lehetne egy riport a Hős utcáról, egy másik a Diószeghy Sámuel utcáról meg még egy halom helyről, ami nem biztonságos Budapesten sem. Vagy azokról a falvakról vidéken, ahol bármikor meglincselhetnek közlekedési baleset következtében akkor is, ha vétlen vagy.
2015. aug. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!